Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Meghalt a legjobb barátom,...

Meghalt a legjobb barátom, hogy dolgozzam fel?

Figyelt kérdés
Pár nappal ezelőtt meghalt a legjobb barátom, szinte a bátyám volt. Hogy dolgozzam fel? Nagyon hiányzik és hatalmas űrt hagyott maga után. Állandóan rá gondolok, vissza akarom kapni. Mit tegyek?
2013. okt. 31. 23:54
 1/7 anonim ***** válasza:

tedd amit akarsz. ezt az idő oldja majd csak kicsit. teljesen más valaki életét egy lezárt teljességként látni. kicsit az ember jobban meg is érti mi volt ez az élet, ki volt ő. ki voltál te ebben. ezt majd mindig magaddal viszed.


én ezt is hallgattam amikor meghalt valaki nekem fontos:

http://www.youtube.com/watch?v=mLVxdS3r2vw

2013. nov. 1. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
esetleg az megpróbálhatod, hogy írsz, vagy felveszed amit beszélsz egy mikrofonba. fejezd ki hogy mi ez.
2013. nov. 1. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Először éld meg a fájdalmat, de ne sokáig, lassan szakadj el a ragaszkodástól és a gyásztól. Most még lehet szenvedni kicsit, de aztán már csak arra figyelj, hogy kedvelted őt, és hogy emlékszel rá.
2013. nov. 1. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem a Párom halt meg a napokban, Nagyon nagy ürt és ürességet hagyott. Megértelek én sem tudom feldolgozni sem elfogadni mindenütt öt látom. Kegyetlen érzés nagyon megtudlak érteni. Mert ezt csak az tudja aki benne van. Valahogy élni kell tovább nélküle. Tudom ez se magyarázat ebben vagyok.
2013. nov. 1. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigieket, utolsó őszinte részvétem! :/
2013. nov. 1. 08:08
 6/7 anonim ***** válasza:
azt nem tudom mondani, hogy felejtsd el, mert nem lehet. nekem egy közeli rokonom halt meg már 3 éve és én is nehezen dolgoztam fel. próbáld meg elfoglalni magad, menj el edzeni vagy hallgass zenét. én olvasni nem tudtam, mert csak Rá tudtam gondolni, de kipróbálhatod azt is. és kitartás!!!
2013. nov. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm :) =/
2013. nov. 2. 11:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!