Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi az, ami legutóbb fájdalmat...

Mi az, ami legutóbb fájdalmat okozott neked (lelkileg), és mi az, ami boldogságot?

Figyelt kérdés

A legutolsó dolgok.

Nekem pl. A macskám meghalt, elég kegyetlenül, igazságtalanul.

Boldogságot pedig az, hogy egy ismerősömmel találkoztam, akivel már hetek óta nem.


Ennél részletesebben is leirhatjátok :) nem úgy, mint én.


Valamimt még, aki gondolja, leírhatja mi ÉLETE legfájóbb emléke, és mi a LEGboldogabb emléke


2016. szept. 25. 10:53
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

1, "Mi az, ami legutóbb fájdalmat okozott neked (lelkileg)": az, hogy a főnöknőm átb×tt, ami nem először történt;

2, "...és mi az, ami boldogságot?": ezt nehéz megfogalmazni. Az egyik munkatársam elment az Intézményből 1 éve, akivel nem igazán voltunk szoros kapcsolatban, csak az utolsó 1 hónapban ismertük ki egymás értékeit. Az így kialakult időveszteség fájdalmas, de mivel az elmenetele után közelebb kerültünk egymáshoz (emberileg), így most ez a legboldogabb esemény az életemben.

3, "mi ÉLETE legfájóbb emléke": a mentorom elhagyása;

4, "mi a LEGboldogabb emléke": a mentorom megismerése.

Az életem szinte a találkozásokból és az elválásokból áll... Meg kell találnom az okát és az értékét ezeknek a találkozásoknak.

2016. szept. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Apróságok mindig vannak, jók is, rosszak is, azokat nem feltélen jegyzem meg. Ha nagyobb jelentőségű dolgokat nézünk, akkor a legrosszabb mostanában az volt, hogy kirúgtak az egyetemről, boldogságot az adott legjobban, hogy meglett a jogsim.
2016. szept. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!