Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Valaki még van így? Aludni...

Clay Morrow kérdése:

Valaki még van így? Aludni akarok, de ha lefekszem, már kelhetek is fel és jön a sok sz*r meg a probléma amivel szembe kell néznem?

Figyelt kérdés
Álmos vagyok és legszívesebben lefeküdnék, de ha megteszem, már ébredek meg és reggel van, fel kell kelnem és megint embert játszani. Jön a sok majom ismerős, a sok idegesítő ismeretlen, maga az iskola, a fárasztó és idegölő véget nem érő problémák.. Úgy érzem, ez egy ördögi kör. Nem tudom, hogy fogom kibírni júniusig. Inkább lelkileg készít ki ez a sok dolog. Ti hogy bírjátok?

2016. jan. 31. 21:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Megoldod a gondjaid, akkor eltűnik a stressz. :)
2016. jan. 31. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
egysíkú az életed...kell valami, vagy inkább valaki? :) aki kizökkent
2016. jan. 31. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
náam is ez van, ha nincs senkim, de most is van csajom és minden másra szarok :D ez se jó irány, mert munkahelyen még szóvá is teszik néha :D meg kell találni az aranyközéputat
2016. jan. 31. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Dettó, bár én inkább aludni szeretek. addig se kattog az agyam a sok sz@ron.


#2 + aki vagy ami még több problémát és stresszt generál.

2016. jan. 31. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

1-es!

Hát ez nem olyan egyszerű. Nagyon sok energiát kell befektetnem és úgy sem elég. És hiába oldom meg a jelenlegieket, mert ahogy fellélegzem, hogy 'hú kész vége', kapok egy újabb nagy pofont, és jönnek újabb gondok/problémák.


2-es!

Lehet igazad van abban, hogy egysíkú. Csak felkelek, túlszenvedem az iskolai 7 órát, majd itthon eszem, TV-zek és számítógépezek, majd lefekszem. Ez meg indul újra, nap mint nap. Lehet kéne valami, vagy valaki.. Pl. egy kis szünet, hogy barátaimmal lehessek..


3-as!

Talán az megoldaná, de nem úgy ahogy szeretném, én is találhatnék olyan okot, amiért telibe sz*rnék mindet, de nem éri meg.

2016. jan. 31. 22:03
 6/15 anonim ***** válasza:
hát az olyat pattintani kell :D van amelyik "oldja" :D a gondjaidat és nem fokozza
2016. jan. 31. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
mert ami most van az megéri? mának kell élni, ha a gondjaid teszik ki a napjaidat akkor olyanná is formál...
2016. jan. 31. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Velem is így van, én a gyúrásban kapok erőre. Minden edzés után Hulk-nak képzelem magam, és elnézek a nehéz meló felett.
2016. jan. 31. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

4-es!

Én is imádok aludni, de szerintem nekem kéne egy egész átaludt nap, hogy kipihenjem magam és rendeződjek/regenerálódjak. Abban igazad van, hogy nem kattog az agy, de ha újra megébredünk, kezdődhet elölről minden..

2016. jan. 31. 22:06
 10/15 anonim ***** válasza:
valamelyik nap túlóráznom kellett, reggel 6tól bent voltam 8ig, mellékes, hogy még túlórát se fizetnek nálunk, majd lecsúszhatom, mondani se kell milyen szar volt azután, hogy kiderült kevesebb lesz a fizu szerződés lejárata miatt...de este 8kor barátnőm kint várt a hidegben és a nyakamba ugrott, és már le se szartam a gondokat, pont az előbb írtam egy kérdésnél, hogy férfiak nem érzelegnek nem is kértem tőle vagy vártam el, de akkor semmi másra nem volt szükségem :D ilyen dolgok miatt kinek vannak problémái? :D ha van is könnyebb megoldani
2016. jan. 31. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!