Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el a szüleimnek,...

Hogy mondjam el a szüleimnek, hogy nagyon rosszul vagyok és pszichológushoz szeretnék menni?

Figyelt kérdés
Azért nem merem elmondani nekik, mert ez már igazából évek óta tart, csak sose mertem kimutatni, ha valami fájt, nem mertem sírni előttük, meg bármiféle érzelmet kinyilvánítani. Próbáltam minél jobban rejteni mindenki elől, hogy rosszul vagyok, és miközben mosolyogtam sokzor volt, hogy arra gondoltam, hogy épp felvágom az ereimet vagy valami ilyesmi.. De ezt egy ideig tudtam még kontrollálni, elviselni,de már nem megy. Úgy érzem most már muszáj segítséget kérnem, mert nem bírom, viszont nem akarom a szüleimet megbántani:( Nem akarom, hogy fájjon nekik, és teher lenni, így nem tudom, hogy mondhatnám el nekik, hogy orvoshoz, vagy pszichológushoz szeretnék menni, hogy segítsen. Annyi bajuk van, a tesóm is mentális beteg, nem akarok plusz egy problémát jelenteni nekik annyira rossz ez:( Vagy ne szóljak? De az nem lehet.. Nekem szükségem van valakire aki segít, csak ahj.. Nagyon nem szeretnék csalódást okozni megint, és fájdalmat:( Mit tegyek szerintetek? 14L

2016. szept. 26. 22:16
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Röviden: szerinted mivel okozol nagyobb fájdalmat és csalódást a szüleidnek és a környezetednek? Azzal, hogy szólsz, hogy gondod van, oldjátok meg vagy azzal, hogy szépen csendesen kinyírod / depresszióba kergeted magad?

Na ezen tessék elgondolkodni.


Hosszabban majd írok munka után.

2016. szept. 27. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

kedves kérdező

most keírtad szó szerint MINDENTami problémám.engem nem engednek el pcihológushoz/ezt a szót sose tudom leirni/

és ez majd szépen kassan felemészt.én azt tervezem titokban bejárok majd

2017. febr. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!