Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A tanáraimnak vagy a szüleimne...

A tanáraimnak vagy a szüleimnek meg kell tudniuk, ha iskola pszichológushoz járok?

Figyelt kérdés
Azért szeretnék elmenni,mert beszéd hibám van,és sok helyen olvastam,hogy lelki probléma miatt is lehet,ezért elmennék egy pszichológushoz. De nem akarom,hogy a szüleim megtudják,mert leszidnának,mondván,hogy teljesen felesleges. És a tanárokat sem akarom,mert nálunk olyanok,hogy aztán én lennék a beszédtéma a tanáriban és felhívnák a szüleimet is. (18éves vagyok)
2014. nov. 30. 12:18
 1/2 horbeni ***** válasza:

Szerintem ilyen korban már azt h szükséged van a pszichológusra el tudod dönteni.

Őt tarja a titoktartási kötelezettség, ezért tőle nem tudják meg h ott voltál.

De az is kérdés, hogy milyen a pszichológus... Szüleiddel ha őszinte, jó kapcsolatban vagy, meg lehetne beszélni ezt a kérdést. Más szakembernél járatotok? mit mondtak?

2014. nov. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én a helyedben nem az iskolapszichológushoz mennék, lehet ingyen is menni a kerületetekben nézz be mondjuk egy pszichiátriai gondozóba. Ott kérj segítséget, arról se a tanáraid, se a szüleid nem fognak tudni és ingyenes elvileg.
2014. nov. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!