Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért kell belerúgni abba,...

Miért kell belerúgni abba, aki önbizalomhiányos?

Figyelt kérdés
Vegyük például azt, hogy nem merek ismerkedni a lányokkal. Egyből jönnek itt az oltások, hogy fatökű vagyok és társai...ja, csakhogy mindig is kinevettek a lányok, ezért tudom, hogy nincs egyiküknél sem esélyem. Itt most nem a plázacicusokról van szó.
2016. okt. 6. 18:23
 1/4 anonim válasza:
Csajozz addig ameddig nem sikerul! Ne torodj azzal,ha kirohognek! Akinek jol megy a nozes annak azert megy jol,mert nem torodott a rengeteg kudarccal,inkabb tanult belolle! Legyen magadtol onbizalmad szeresd magad ez az elso lepes! Ez fuggetlen a sikertol,ha nem jon ossze akkor is bizz magadban! 17eves koromig en is hasonlo cipoben voltam akkor vettem batorsagot az elso komoly nozesre akkor volt az elso baratnom! Amugy,ha elmesz sportolni az novelni fogja az onbizalmad alapbol! Fogd fel az egeszet jateknak ne erezzek azt,hogy majd megveszel,hogy nod lehessen! Amugy mennyi vagy 17 18 ? En 35F
2016. okt. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
21 vagyok. Van, akinek alapból könnyű kapcsolatot találnia, mert jók az adottságai. Úgyhogy hülyeségnek tartom ezt a ,,próbálkozni kell a végtelenségig" dolgot. Abban viszont igazat adok, hogy tényleg taszítja a nőket az, hogy ha látják egy férfin azt, hogy magányos. Nem tudom, én ezt nem bírom elnyomni, valahogy kiül az arcomra. Amúgy szerintem azért is nehéz a párkeresés számomra, mert ijesztő az arcom. Ezt sokan mondták már.
2016. okt. 6. 18:55
 3/4 anonim ***** válasza:

Miert hagyod magad?

Mielott barmit felteteleznel, nem szoktam belerugni masokba (sot), de mar sikerult belatnom, hogy azok az emberek akikre lepasszoljak a munka nagyreszet, vagy akiket megalaznak, nem azok akik kiallnak a velemenyuk mellett, vagy akik kepesek intelligens modon kezelni a banto megjegyzeseket, akar kivedeni, akar felulkerekedni rajtuk.

Onbizalom, hit -igazabol ezeken mulik minden, nem azon, hogy kinek milyen az arca.

Es ezt mind, hogy tudod elerni? Most mondhatom, hogy pszichologus, meg onismereti trening (van akinek bevalik), de igazabol mindenkinek maganak kell eljuttnia arra a pontra, hogy tudja ki o es mit akar. Tudom, nem hangzik egyszerunek, de idovel, sok gondolkodassal es megtobb tapasztalassal megtalalja az utjat az ember.

2016. okt. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
#2 1es vagyok ott szúrtad el,hogy el is hitted annak az illetőnek,hogy ijesztő az arcod. Amúgy azért elég sok nem csúcskategóriás férfinak is van nője. Tartsd magad jócsávónak-ha te nem hiszed el magadról más sem fogja. Mivel nem tudom milyen az arcod így látatlanban nehéz véleményt mondani,de szerintem csak a krónikus önbizalom hiány miatt van önmagadról rossz véleményed. Hidd el,ha elkezdesz sportolni valamit,az sokat fog segíteni. Úgyhogy hajrá,és legyen egyre jobb véleményed önmagadról. Mutasd meg,hogy te erős vagy.
2016. okt. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!