Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kényszer betegség vagy mi?...

Kényszer betegség vagy mi? Segitség!

Figyelt kérdés

Szoval az van hogy már egy jó ideje csapkodok dolgokat (kényszeresen)

Pl. A tollat nyomkodom a papirra, vagy a telefonom kijelzőjét erösen nyomogtom, vagy a számítógép egerének a gombját illetve a billentyüzet gombjait csapkodom az ujjaimmal!

Ezt mért van?? Nagyon bosszant sokszor és a szüleimet is. De ha kicsit abbahagyom aztán ujra megint elkezdem...ez mért van?? Sok stressz?? Vagy phszichologiai dolog?



2016. okt. 9. 01:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Belső nyomás, elfojtott stressz nálam is ez megvan néha folyamatos lábrázás ilyesmi.
2016. okt. 9. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És ezt hogy lehetne levezetni?? Mert nagyon idegesítő már..az elmult honapokban nagyon sokat stresszeltem az iskola miatt meg otthon is sok vita volt lehet hogy attól?
2016. okt. 9. 02:04
 3/9 anonim ***** válasza:
Az lesz a legjobb, ha kerítesz egy boxzsákot, azon kitöltheted minden dühödet.
2016. okt. 9. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Igen egyébként a sport az semmiképp nem rossz megoldás, de arra figyelj hogy ne pont olyan legyen az a sport amiben eléggé agresszió dús..én pl gyúrtam 4 évig kb ez miatt, de igazából még stresszesebb lettem egy időután.


menj el sétálni valahova néha, vagy csak simán kikapcsolódni (jó nálam ez annyi szokott lenni ,hogy elmegyek inni:D, de nem pont erre gondoltam). Tehát csináld amit eddig meg amit szeretsz,de kicsit vegyél vissza az intenzitásukból most csak egy példát mondok...játszol valamilyen játékkal pc-n akkor ne olyannal ami intenzív villóg az egész kép szét kell b**i mindent benne:D érted? tehát midnenből van egy egészséges szint szerintem valamit túlzásba vittél (velem mindig ez a baj) , vagy lehet hogy alapjában véve olyan családban nőttél fel pl apám is sík ideg mindig..én is sok mindent átvettem tőle kerüld a feszültséget.

2016. okt. 9. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Menj le konditerembe futni, biciklizni (vagy akár a szabadba) vaagy tornázz otthon, pl. 100 fekvő, 100 felülés ilyenek.
2016. okt. 9. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget, és bevált.

Ma elmentem sétálni és mikor haza értem nem kezdtem csapkodni semmit. De egy idő után mrgint elfogom kezdeni.

Lehet hogy töbször el kellene mennem sétálni.

2016. okt. 9. 11:39
 7/9 anonim ***** válasza:

stressz lehet szerintem is.

sport vagy meditáció, egyéb stresszoldó technikák... keress rá! :)

2016. okt. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
és igen, rendszeresnek kell lennie! :D
2016. okt. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mert kialakítottad magadnak.

Neveld le magad róla.

Minden megnyilvánulás pszichológiai dolog. XD


Írj rám s segítek lenevelni magad.

2016. okt. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!