Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak engem idegesítenek ezek...

Csak engem idegesítenek ezek az úriemberes szokások a fiúknál?

Figyelt kérdés
Utálom hogy a fiúk már-már rögeszmésen illedelmesek, akkor is ha nem udvarolni akarnak ezzel. 10 méterre vagyok az ajtótól, már nyitják nekem. Mindenhol lehölgyeznek. Kicsinek érzem magam ezektől a gesztusoktól, nem tudok haver lenni a többi haver között mert lányként kezelnek. Pedig kicsit sem vagyok lányos. Mit kezdjek velük?
2016. okt. 18. 15:52
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nem kell fellökni senkit. Csak úgy kéne mondjuk egy ajtón kimenni, ahogy odaérünk. Mert nagyon sokszor a csini lány előtt mosolyog az ürge, de elállja egy család elől az utat.
2016. okt. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Nem tudom, te hol élsz, de nekem jó, ha 20-ból 1 alkalommal megtartja egy fiú az ajtót. És a fiú haverjaim is ugyanúgy viselkednek velem, mint egymással.

Pedig én lányos vagyok.

2016. okt. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Komolyan, mihez kezdjenek a pasik? :D Az egyik kérdés szerint bunkók a pasik, mert nem ismerik az illemet és milyen rosszak. A másik szerint egyenlőség van meg hasonlók és ne különböztessék meg a nőket.

Most akkor, mit csináljunk? :D

2016. okt. 19. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Azért ezt a kérdést olvasva kicsit értem, a férfiak miért mondják, hogy a nőknek semmi se jó.


Engem nem idegesítenek az úriemberek. Általában ők szoktak az ágyban a legperverzebb állatok lenni, szóval ide nekem minden finom urat. :D Viccet félretéve is teljesen normálisnak tartom, ha kezét csókolómmal köszönnek nekem, vagy ha előre engednek az ajtóban. Mondjuk rólam le is rí, hogy igénylem.

2016. okt. 19. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Költözz az USA-ba a feminizált és genderizált lasszós westernbunkók és a new yorki deviánsvédő kereszténygyűlölők közé.
2017. febr. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!