Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Akik még a szülőkkel laknak,...

Akik még a szülőkkel laknak, mennyi pénzt adtok a háztartásba?

Figyelt kérdés

Én 20 éves vagyok, 1 éve dolgozom, itthon lakom. Anyám nem kérte a pénzt, úgyhogy nem is adtam neki. Viszont most úgy érzem, hogy illene azért kisegíteni havi rendszerességgel (néha persze azért vett le a számlámról).


Ő havi 200-at keres, én 130-at. Mennyi lenne a reális, mennyit adjak bele a háztartásba? Én 20 vagy 30 ezerre gondoltam. Csak anyámmal élek és a tesómmal, aki iskolás.


2016. okt. 19. 17:17
 1/6 anonim ***** válasza:
24%
Számold ki, hogy nagyjából mennyit fogyasztasz rezsi meg kaja terén (gondolom magadnak ruházkodsz) és az alapján adj, én nem mondom meg mennyit adj haza, de szerintem 40.000 elhasználsz havonta minimum mint ahogy mindenki.
2016. okt. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én otthon úgy oldottam meg, hogy mindent héten megtankoltam anyám kocsiját, a hétvégi bevásárlást pedig én fizettem. Így kb korrektre jött ki a vége.
2016. okt. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
20 ezer ft az semmi a rezsibe... Gondolkodj még ezen.
2016. okt. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

75 ezres fizetésből 15-öt.

A saját kajámat, ruhámat, telefont, utazást stb. magamnak fizetem, a maradék 50-ből.

2016. okt. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
1. Vagyok aki lepontozott az meg tudja mondani, hogy miért nem volt hasznos a válaszom?
2016. okt. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Fizetem a saját kajám, vásárlásom, meg a rezsi felét(csak ketten vagyunk). Se anyámnak, se nekem nem jutna eszébe, hogy fizetni kéne, hogy együttlakjunk
2016. okt. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!