Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen lenne, ha nem a nők,...

Milyen lenne, ha nem a nők, hanem a férfiak menstruálnának? Vajon a férfiak hogy viselnék ezt az időszakot?

Figyelt kérdés
2016. okt. 21. 12:33
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
33%

Akkor a férfiak hisztiznének.

Sok munkaadót sajnálok, hogy olyan emberekre kell építeniük, akinek a hangulati életük fekete meg fehér emiatt.

És még sipákolnak, hogy kevesebb a fizetésük....brrrrrr.....

2016. okt. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
36%
Ellenkérdés: milyen lenne, ha a nők is éreznék a hozzájuk közelálló férfi tökönrúgásának fájdalmát?
2016. okt. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
40%
Nézzétek... Vegyük alapul, hogy mi férfiak, amikor meg vagyunk fázva, az szerintetek nátha. Szerintünk meg az életünkért küzdünk. Úgyhogy nem kell nagy fantázia a havi bajotok elviselésének nehézségei kapcsán :)
2016. okt. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez úgy lenne érdekes, hogy nem egész életükben menstruálnának, hanem lehetőségük lenne kipróbálni, hogy milyen ez. Úgy gondolom, hogy életükben csak 4-5 napra. Utána megint minden normális lenne. Annyira abszurd, ahogy elképzelem, hogy fiúosztálytársaim betéttel rohangálnak wc-re :)
2016. okt. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
A tökönrúgás nem jó példa, mert az nem születési adottság miatt van és nincs minden hónapban (jó esetben...). :-)
2016. okt. 21. 14:22
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Olvasva a hozzászólásokat én csak azt nem értem, hogy a náthát hogy tudjátok összehasonlítani a menstruációval? Oké hogy mindkettő folyik valahonnan de ha a hátrányokat nézzük, szerintem a kettő között ég és föld a különbség... Mondom ezt nőként.
2016. okt. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

"Ellenkérdés: milyen lenne, ha a nők is éreznék a hozzájuk közelálló férfi tökönrúgásának fájdalmát?"


Minden férfi minden hónapban 4-5 napig folyamatos tökönrúgás áldozata?

2016. okt. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Ti szenvedtek a havitól. Mi az életünkért küzdünk, ha náthásak vagyunk. Tényleg ennyire nehéz összehozni ezt két dolgot nőként? :D
2016. okt. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Mert a nők nem náthásak?
2016. okt. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!