Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Cserben hagynak a barátaim...

Cserben hagynak a barátaim mikor egy nehéz időszakot élek át, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Mikor észrevették, hogy depresszióm van, a barátaim sorra elpártoltak mellőlem.Nem is tudom nevezhető-e ez elpártolásnak.Az iskolában szemmel láthatóan rosszul éreztem magam, folyton magamban akartam lenni és, állanódan sírhatnékom volt, lényegesen megváltozott a hangulatom és sokkal kevesebbet beszéltem másokkal.A barátaim sosem kérdezték meg mi bánt, nem jöttek oda hozzám, pedig észrevették, hogy valami nincs rendben.Az egyik még meg is jegyezte, hogy hagyjam abba az önsajnálatot.

Miután napokig eltűntem sem hiányoztam senkinek.A problémáimmal saját magamnak kell megbirkóznom, holott sokkal könnyebben menne, ha valaki mellettem állna.De mindenki szétszéledt, ezért barát helyett pszichológus segít most nekem.De a legfájdalmasabb az egészben, hogy azok az emberek, akikért én bármit megtettem volna tudomást sem vesznek rólam, ha én nem keresem őket.


2016. máj. 29. 20:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Legalább megtanultad, hogy nem azok és ilyenek a barátok.

Az orvos segíthet és vki családból közvetlenebb személy, aztán majd lesz egy valódi barát aki melletted lesz.

2016. máj. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Roland G. ***** válasza:
100%
1-esnek igaza van.Ha barátok lennének,akkor melletted lennének.Az ilyen emberek max. haverok,ne várj tőlük sokat.
2016. máj. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
48%
Vedd észre, nincsenek barátaid.
2016. máj. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 MZ.per.X ***** válasza:
44%
Most nem azért mondom, de a negatív, búval b..szott emberek még a saját barátaikat is elkergetik. Főleg hogy te magad írod, hogy "folyton magamban akartam lenni", akkor utána nem kell rinyálni...
2016. máj. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezért kell magasról les zarni a retkeket.

ennyi

rá kellett jönnöm nekem is

magadban bízzál, és tudd, hogy egyedül is ki tudsz jönni a problémáidból, csak akarni kell

ha letisztázod magaddal, mi a helyes, akkor már könnyebb lesz

2016. máj. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem barátok,ilyen emberektől ne várj többet. Hagyd őket,semmi èrtelme neked mindent megtenni èrtük,ha őket nem èrdekled:)

Keress másokat..! De feladni sose szabad.

Nekem írhatsz ha gondolod.


22/L/L

2016. jún. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nyilván nem azonnal hagytak ott, hanem amikor több héten, esetleg még hosszabb időn át nem lehetett veled szóbaállni, mert vagy panaszkodtál vagy begubóztál. Egy depressziós emberrel nem tud mit kezdeni a környezete, ők nem azért vannak, hogy az alanyai legyenek annak, hogy te lehúzod őket hangulatilag. Ezt hosszasan nem lehet bírni és nem is dolguk, hogy bírják, nekik a saját lelki egyensúlyukat kell fenntartani, rajtad ők nem tudnak segíteni, arra való a szakember.
2021. szept. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!