Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti mit csináltatok ma, és mit...

Ti mit csináltatok ma, és mit fogtok még? Este mentek valamerre? 18/L

Figyelt kérdés

2016. okt. 22. 16:16
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
én is pihenősre terveztem a hétvégét, de most mennék a legjobban valamerre.. és persze senki nem ér rá
2016. okt. 22. 17:38
 12/20 anonim ***** válasza:
Miért nem mész egyedül? :)
2016. okt. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
egyedül nem tudnám sehol jól érezni magam
2016. okt. 22. 17:46
 14/20 anonim ***** válasza:
Ez egy nagy butaság. Egyedül is tök buli beülni egy kocsmába, nézni az embereket, kitalálni történeteket hozzájuk, közben zenét hallgatni, írogatni... :)
2016. okt. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

14 te szoktál ilyet?

Én sem megyek egyedül sehova,fura érzés,mintha úgy néznének rám az emberek hogy csak én lennék egyedül.

Van valaki Debrecen környékéről esetleg?

2016. okt. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Ma pihenőnapom van. Egész héten suliból rögtön edzésre mentem ahonnan késő este értem haza. Kivéve szerdát mikor pedig vizsgáim voltak egész nap. A mai nap pihenés, mert holnap egy egész napos edző szemináriumom lesz. Eredetileg ruhavásárlással akartam tölteni a napot, de csak egy pár cipőt vettem végül. Helyette itthon aludtam és gépeztem. A maradék időben is ezt tervezem.

18/F

2016. okt. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
14 vagyok, szoktam, mondjuk olyan kocsmába járok, ahol már ismernek, szóval visszatérő arcok közé tartozom. Szoktam néha beszélgetni is, meg ez egy művészkocsma, úgyhogy nem nagyon néznek rám furán, mások is vannak ott egyedül.
2016. okt. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Lányok

Toldi klub?

18L:) ki jön el velem?

2016. okt. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:

Ma fél 12-kor keltem fel... :O De mentségemre szolgáljon, hogy egész héten a munka miatt korán keltem, későn feküdtem. Takarítottam, mostam, megnéztem egy filmet,...


Mindjárt elmegyek tusolni, mert holnap ismét korán kelek.


Jó hétvégét nektek!

2016. okt. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Folytatom a P-51B makettemet, meg barátnőmet szoktatom rá a makettezésre. Vettem neki olcsó, gyerekeknek gyártott Disney repcsis makettet, azon mutogatom neki az alapokat. Közben iszogatunk egy kicsit, csináltam nagyon finom ánizs, meg csokoliőrt. Szóval pihis este lesz.
2016. okt. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!