Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nektek fiúknak melyik kategóri...

Nektek fiúknak melyik kategória jön be jobban? A tömeglányok (Ajfos+kihúzott szemöldök+tusvonal+ombre szőke+adidas cuccok) vagy a Rockerek/fiúsabb lányok (bő fazonú bandás póló+ torna cipő vagy bakancs+bőr gatya vagy fekete farmer+vörös haj)?

Figyelt kérdés
2016. okt. 22. 18:42
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
75%

Ha a kettő közül lehet választani, akkor egyértelműen az első. Miért?

Az ájfónos tömeglányok legalább próbálnak szexik és nőiesek lenni, az ágyban meg bevállalósak. A rocker/fiús lány kategóriájú lányok fiús és büdös lábára meg nem vagyok kíváncsi.


#5-össel meg teljes mértékben egyetértek! Az utóbbi időkben nagyon rákattant egy csomó tinilány, hogy ők bizony mekkora rockerek és nem tucatok. Dehogynem. És nagy részünk az Asking Alexandria meg hasonló kategóriájú zenékre vannak rákattanva és bizony kőkeményen divatból.

A rocker nők teljesen más kategória. Aki 30 éves kora felett is kőkemény rocker, az már tényleg az. De ha ránézünk az egyetemista és a középiskolai korosztályra, valahogy a középiskolások közt többszörösen annyi rocker lányt látni. Miért? Mert egyetemre kinövik.


Amit pedig írtál a műfajokról és változásról... A rock is változik. A mai pop-punk-rock hangzást 10 éve a kukába dobták volna. Sok mai rocker meg nem is ismeri a Deep Purple-t. Minden stílus és műfaj változik. Egy dolog viszont nem: Minden stílusban, mindig van olyan elvakult ember, aki azt hiszi, hogy az ő stílusa a legtutibb. Hát, nem. Hallgatok elektronikus zenét, rockot, rappet és hidd el, mindben van minőségi zene.

2016. okt. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
81%

A lényeg hogy jól nézzen ki, és legyen nőies. Sok rockerben annyi egyéniség sincs mint egy Westendben élő tömeglánynak. A különbség az, hogy a tömeglány tudja hogy egytucat, a rocker meg elhiszi hogy egyéniség.


Plusz egy tizenkettő-egytucat lány max. kellemes meglepetést okozhat ha a zenei ízléséről van szó. A bőrfétises mélyen-rockerekben mindig csalódok.

Aztán lehet én vagyok túl hipster, ha már mindenkit dobozokba pakolunk. :(

2016. okt. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hordhat egy lány Adidast és bakancsotés fekete ruhát is.
2016. okt. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%

Ki kell ábrándítsalak, de a rock és metál zene is mindig változik, csak hasonlítsd össze a '80-as évek metálját, és a mait, szinte teljesen más, mégis egy műfaj... De irtó vicces látni a 14-15 éves full egyforma """rocker""" kisnagylányokat az utcán bőrnadrágban,XXL-es BVB-s pólóban és kutyalánccal az oldalukon, na és a hiányolhatatlan málhával! A legtöbb ilyen csajjal az a probléma, hogy tök szépek lennének, ha nem húznák magukra ezt a tipikus "rockercsajvagyok" kinézetet (vörös pár szál haj, láncok, acélbetkó) hanem, ha tényleg rockernek érzik magukat, ami nem egyenlő a férfias kinézettel. Ja, és nem néznének le mindenkit a környezetükben...

Ha már annyira szeretik az acélbetétest (én is szeretem, nekem is van) akkor tanulják meg hordani. Egy pár nőiesebb cucctól nem lesz senki "ájfónos csicska"(megjegyzem, csicska valaki a viselkedésétől lesz és nem a telefonjától :D)

Amúgy is a divat nem a sátán műve :D

Mielőtt még azzal jönnél, hogy én is egy divatmajom tömegcsaj vagyok, nem, rockernek tartom magam, és még acébetkóm is van, de ez nem egyenlő azzal, hogy ne szeretnék divatosan öltözködni ( na jó, abból inkább a sötétebb cuccokat :D)

Csak egy tanács, ne a ruhát meg a stílust nézd, mert akkor sok értékes embert csípőből lenézel, meg elítélsz, és az nagy baj :)


18L

2016. okt. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
7%
A rock egy okadek dogoljon meg az osszes go pontozzatok le de ha mar a kerdesre kene valaszolni akkor az 1
2016. okt. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%

Hehe, szeretem az ilyen kérdéseket.

"Szerintetek mi a jobb, a gonosz boszorkány, aki felületes, ostoba és villog a drága telefonjával, vagy én, aki tökéletes és egyedi vagyok?"

😃

2016. okt. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
9%
Szanalmas a kerdezo a tobbi rockerrel egyutt
2016. okt. 25. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
95%
kedves 17-es, meg a többi válaszoló, aki szerint minden rocker dögöljön meg, mit ártott nektek egy rocker? vagy annyira primitívek vagytok, hogy egy ZENEI ÍZLÉS alapján mondtok valakinek olyat, hogy dögljön meg? ennyire idióta senki sem lehet...remélem, egy béna trollkodás... ennyi erővel dögöljön az is meg, akinek kék szeme van, vagy nincs 160 magas.. most komolyan idáig kell süllyedni?
2016. okt. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Én mindenféleképpen a másodikat választanám, mivel én is bakancsot hordok terepnadrággal és bandás/történelmi mintás pólókkal.
2016. okt. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

#11-nek igaza van egyébként. Nagyon sok divatp*csa/divatb*zi van mindenféle ágazatban, legyen az punk, skinhead, metalhead.


Én egyik szubkultúra része sem vagyok. Ha jellemezni kéne magam ilyen téren azt mondanám nemzeti radikális nézeteket vallok és kifejezem az öltözködésemen a nézetemet helytelenül.


16/F

2016. okt. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!