Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nagyon félek. Mit tegyek?

Nagyon félek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ma reggel jottem az iskolaba. A villamoson egy 40-50 koruli ferfi nagyon nézett engem. Eleg rendesen végig nézte minden reszemet. Kicsit furcsaltam de nem erdekelt kulonosebben. Aztan amikor leszalltunk, a ferfi is leszallt es ment elore engem pedig megallitott egy no. Es azt mondta hogy látta mennyire nézett engem az a pasi es hogy vigyazzak vele. Az volt a szerencsem hogy a no pont a sulimban dolgozik es nincs is messze igy vele jottem. De ahogy igy meselte tenyleg nagyon megijedtem es felek. Mit tegyek? Ne menjek többet villamossal? 17/L
2016. okt. 26. 05:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Jobb ha nem vagy egyedül ilyen esetben. Próbálj keresni mindig valaki ismerőst, akihez társulhatsz.

A mai világban egyébként is jobb óvatosnak lenni...

2016. okt. 26. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hat sajnos senki nem jon olyankor mert en falurol jovok be a varosba minden reggel
2016. okt. 26. 06:21
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerezz be egy paprika vagy gazsprayt.

Olyan helyre tedd, ahonnan egyből elő tudod kapni.

Vigyázz magadra :)

2016. okt. 26. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
55%
Ne félj. Szerezz be egy rugós bicskát, attól betojnak.
2016. okt. 26. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Gáz spray ok, kés ne!
2016. okt. 26. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
65%
4es, te tiszta hulye vagy,inkabb ne irj semmi... gazsprayt vegyel,jo eroset.Legyen a kabatzsebedben,vagy ahonnan gyorsan elokapod.
2016. okt. 26. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
65%
Hat legjobb ha bajban erzed magad h megszolitasz egy oreget vagy egy tok ismeretlent h jee szia veled meg mi van es a pali azt fogja hinni h ismeritek egymast. Kitalalsz mindent h beszelgethess az illetovel, pl ha oreg azt hiszi nem emlekszik rad ha fiatal akkor meg ugyancsak mondvan h olyan sok ismerose van. Am ilyenkor elmondhatod egy felnottnek h segitsen eljutni az iskolaba mert az a ferfi bamul. Hidd el ha tokosek vannak a villamoson, laposra verik. A gazspray semmit nem er, max akkor ha atleta vagy es gyorsan futsz vagy kepes vagy izombol tokonrugni h a magas c is also c legyen neki. Segitseget barkitol kerhetsz, vagy menj masik idopontban.
2016. okt. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Tímea Szabó válasza:
100%

rugós bicska vagy gázspré.

de eljárhatsz hrcedzékekre is

am ez egy mindennapi eset szóval nem kell félned, valószínu,hogy soha tobbet nem látod

2016. okt. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!