Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Aki rosszat tesz másnak az...

Aki rosszat tesz másnak az visszakapja valaha?

Figyelt kérdés
Ha valakiből játékszert csinálnak, akkor az aki azt tette majd maga is játékszer lesz egyszer?

2016. okt. 29. 17:03
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Csak akkor ha tud róla! Ha akaratlanul teszi, akkor nem. Ugyanis, akkor nem hibáztatja magát, nem indul el a belső negatív folyamat, mint bűntudat, lelkiismeret furdalás, kisebbségi érzés, harag, düh és minden ami rombol.
2016. okt. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Egyébként szerintem igen, ilyen a "természet".


Aki sokat gonoszkodik, az visszakapja egyszer valamilyen formában.


Gondolok arra hogy pl. akit sokat szadiztak suliban, egyszer főnök lesz, és akkor ha-ha.

2016. okt. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Tud róla, de leszarja.
2016. okt. 29. 17:17
 4/21 anonim ***** válasza:
78%
dehogy kapja vissza.
2016. okt. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
66%
Visszakaphatja, de nem törvényszerűség hogy vissza is fogja. Lehet hogy soha nem "bűnhődik meg" érte. Csak az emberek nyomorúságukban ennek az ellenkezőjével nyugtatják magukat.
2016. okt. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Sajnos vagy nem sajnos erre semmilyen formában nincs bizonyíték. Biztos vele is fognak történni negatív dolgok, de az már csak rajtad áll hogy ezeket istennek, karmának, véletlennek vagy más dolgok eredményének tudod be.

Én nem hiszem. Szerintem mindenki saját maga alakítja a sorsát, és semmi törvényiség nincs ebben hogy mindenki visszakapja a rosszat.

Ezt abból is gondolom hogy az evolúció alapvetően egymás elnyomására, megevésére és küzdelemre épül. A világunk alapja a másikkal szembeni negatív cselekvés. Természetesen fajfenntartási tudat mellett. Csak az ember okosabb ennél.

Én véleményem szerint ha te nem adod vissza akkor ő ezért sose fogja. Te meg döntsd el hogy megéri-e egyáltalán a bosszút.

2016. okt. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
55%
Dehogy kapja. Depressziós vagyok a saját osztálytársaim miatt. Egyik sem kapja vissza.
2016. okt. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
70%
Én eddig mindent visszakaptam kétszeresen, mással nem tudom hogyan működik ez a dolog.
2016. okt. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Nem kapja vissza. Esetleg, ha hibázik, de akkor sem amiatt, mert rosszat tett valakivel, hanem figyelmetlenségből. Nincs olyan, hogy karma.
2016. okt. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
49%

Nem kapja, az élet nem egy tündérmese.


Persze aki folyamatosan gonosz, azt előbb-utóbb megismeri a környezete és mindenki utálni fogja, szóval vehetjük úgy, hogy "visszakapta", de egy-egy gonoszságot általában meg lehet úszni.

2016. okt. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!