Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Aki rosszat tesz másnak az...

Aki rosszat tesz másnak az visszakapja valaha?

Figyelt kérdés
Ha valakiből játékszert csinálnak, akkor az aki azt tette majd maga is játékszer lesz egyszer?

2016. okt. 29. 17:03
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Ilyen nincs:D az életnek törvénye van sajnos..nagyon álom világban él aki szerint meglehet uszni bármit is ebben a világban.
2016. okt. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Visszakapja. Na nem akkor rögtön, de fog ő még olyan helyzetbe kerülni, mint amilyenben a másikat kigúnyolta, belekergette. Tapasztalat.
2016. okt. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Csak az érzést.

Bőven elég!

2016. okt. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Nem csak az érzést az a helyzet és tényleg nem azonnal ;) tudnák ezek példát mondani az életemből ,de akár máséból is amikor egyszer a "csúcsról" csak úgy le esett, és kb azzal a módszerrel amivel egy másik embert megbántott, vagy kihasznált.


Skacok ez nem működik így , hogy te meguszol bármit is az "élet" felelőségre von minden egyes tettért. Én pl drogot árultam 4 évig semmi bajom nem volt kihasználtam/megvertem az embereket meg amit csak eltudtok képzelni. Inkább le sem írom mit szopok mostanában ez miatt (amikor már abba hagytam) a dolgot :) az élet nem csak móka még a leggazdagabb ember is a falnak tud rohanni ;)

2016. okt. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
38%

"az élet nem csak móka még a leggazdagabb ember is a falnak tud rohanni"


Így biza ez tényleg így van.

2016. okt. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
0%

Na jó tegyük rendbe a dolgokat.


Tehát természetesen vissza kapja, ez törvény.


Vannak Magyarországon törvények, tökkelütött tökfejmanó Orbán idióta törvényei, kit érdekelnek.


Ez az igazi törvény, a természet törvényei.

2016. okt. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Igen.
2016. okt. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
38%
11-es. Az életnek tényleg törvénye van. Úgy hívják evolúció. Ahol a legjobb érvényesül vagy marad életben, mindegy milyen áron. Szerinted a világ rendje ami arra késztet minden élő szervezetet hogy a saját életben maradásához mást fogyasszon el megölve azt, egy ilyen rendszer majd odafigyel arra hogyha valaki átvert téged ötezer forinttal vagy csúnya pletykákat terjeszt rólad? Álomvilágban élsz.
2016. okt. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Én visszakaptam minden disznóságomat az életben.

Igaz, nem attól akivel szemben elkövettem, hanem valaki mástól, ... de megkaptam kamatostól.

Viszont vigasztal, hogy akik ellenem vétkeztek ilyen, vagy olyan formában, azok is visszakapták, volt ami az orrom előtt történt.

Mindenki, mindent visszakap! ... és ha van esze, tanul belőle

2016. okt. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
77%

# 18


A rendszert egészében kell nézni.Ha kiragadunk belőle részleteket akkor valóban csak annyit látunk ,hogy a csúnya oroszlán megeszi a védtelen gazellát.De a ragadozó általában a beteg satnya prédát vadássza le. Ezáltal nem ront ,hanem javít a populáción.A rendszer a természet az együttműködésre épül.

2016. okt. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!