Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Magyar fiú, cigány lánnya? A...

Magyar fiú, cigány lánnya? A lány nem néz ki cigánynak, tegyük hozzá.

Figyelt kérdés
Sziasztok, láttam párszor buszon egy helyes lányt, facebook-ra fel is vettem, személyesen nem tudtam vele beszélni. Ismerkedtünk ezerrel, véletlen szóba jött, hogy ő cigány, de ki se néztem volna belőle, egyáltalán semmi cigány fonás sincs benne, a bőrszíne se árulkodik erről. Nekem személy szerint tetszik, viszonylag közel lakunk egymáshoz ( ugyanabba a városba). Szerintetek megéri hajtanom rá? A családja közelébe tuti nem mennék...
2014. jan. 7. 21:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Pedig először nézd meg a családot. Lehet, hogy a lánnyal nem lesz baj, de a családdal előfordulhat.
2014. jan. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

nem rasszizmusból, de cigány cigány.. a vér bennevan:)

a másik meg az,hogy ha egyszer úgyadódna hogy otthagynád,várjad az apját aki megfenyeget hogy hogy nem "veszed" el a lányát akkor blabla..

2014. jan. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Inkább hagyd békén, ha felmerült benned ez a kérdés. Túl idióta vagy.
2014. jan. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Te dolgod, én tuti nem mennék cigóra...túl sok a rossz emlék, normális romát meg sose láttam, pedig rengeteget 'ismerek'.
2014. jan. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Van egy kis razzizmus bennem, ezért is tartok a családjától. Asszem most fogom elásni magam a dolog miatt, mert nagyon megtetszett, hónapok óta vártam az alkalmat, hogy megismerkedhessek vele, azt tessék, az egyik legrosszabb rémálmom...
2014. jan. 7. 22:07
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha rasszista vagy akk minek hajtasz cigány lányra????????????? FAIL
2014. jan. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is kissé rasszista vagyok.Igaz ismerek rendes cigányokat de cigányból nem lesz szalonna
2014. jan. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Cigánnyal soha!!
2014. febr. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!