Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy telt a mai napod?

Hogy telt a mai napod?

Figyelt kérdés
2016. okt. 31. 22:07
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Vak vixen világtalant.


[link]


Hú, de késő van már a helyes íráshoz, én kérek elnézést... Fáj a fejem már... vagy nagy a fejem?


Bagoly mondja verébnek, hogy nagyfejű. Ma baglyokról szóló animét is láttam, ahol a baglyok animnéziában szenvedtek.

2016. okt. 31. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Ja, azt elfelejtettem említeni, hogy ma ismét önjelölt begurultam. Csakazértis. :) Nem az értelem miatt. Hanem csakazértis. :)


Nagyon rossz és fárasztó ember vagyok, amiért tükörfényesre tisztítottam a ruhámat... Érted haragszom, nem ellened.

2016. okt. 31. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Iszonyatosan szarul. Beteg vagyok és 3 napja úgy létezek, hogy ha becsuknám a számat konkrétan megfulladnék annyira be van dugulva mindkét orrom és könnyezem, köhögök és fáj a torkom, a szemgödröm, és szédülök és órákig forgolódom az ágyban bedugult orral. :'( Nem kívánom senkinek, gyógyszer nélkül szenvedek.
2016. nov. 1. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Mind a tegnapi, mind a mai utazással, 4-4 helyen megjelenni, rövid ideig ott lenni, majd rohanás vissza.
2016. nov. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!