Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen hülyeséget csináltatok...

Asd1133 kérdése:

Milyen hülyeséget csináltatok részegen?

Figyelt kérdés

Jöhetnek a történetek!:D

Előre is köszönöm!



2016. nov. 3. 17:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Rokonoméknál fordult egyszer elő, hogy egyik emberke ivott kicsi italt, és utána nekiállt a kertben fát metszeni, és akkor mondta a gyerekének aki még ott tekergett, nem volt már annyira gyerek amúgy, de a gyereke volt, és mondta neki a létrán állva először, hogy adja már föl a létrát. :D Amúgy fűrészt akart mondani. Meg ez mégegyszer rövid idővel később aznap még pár perccel később előfordult, de azt már mielőtt kimondta volna, akkor rájött, hogy h-lyeség lesz, szóval már nevetve mondta ki, mert egy kövi ilyen mondata az akart lenni, hogy "Add föl a porszívót":D Így mondta : "Add föl a" -és itt eszébe jutott, hogy amit mondani akar, az úgy h-lyeség lesz, hogy "pooorszívót", mintha azt mondta volna, hogy "porszívót má', dehogy a porszívót", de csak a porszívót mondta ki. Így is nagyon vicces lehetett szerintem. :)
2016. nov. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%

Egy buli alkalmával haverokkal úgy berúgtam, hogy az árokból(😄) ordítva szidtam a rendőröket kb 16 évesen. Persze, hogy arra jártak, meghallották, és úgy sárosan, hányásosan elkérték anya telefonszámát, hogy vigyen haza. Akkorát azóta sem égtem, mint akkor :).


Olyan is volt, hogy -szintén az alkoholmérgezés határán- 18-19 éves korom körül- odahánytam a bárpultra, miközben a következő felest rendeltem, majd -mint aki jól végezte dolgát- kifeküdtem a bejárat elé, hogy én fáradt vagyok, alszom. Persze, hogy haverok felráncigáltak, de ők is be voltak rúgva, így először ők is elterültek ott, majd valahogy felálltunk, és kimentünk a kocsma elé a parkba aludni. A földön, februárban :)


Vagy: ekkoriban gyaksziztam, így szilveszterkor gondoltam, hogy fel kellene hívni a főnököt boldog újévet kívánni. Hajnali 3 körül járhatott az idő, rengeteg pezsgőt megittunk(meg mindent, amiben egy kis alkohol volt), kezdettt előjönni a hatása, így csuklottam, büfögtem, mikor felvette. Elmondása alapján valami ilyesmit mondtam: ,,Helló hukk... böff... Heló XY(nevet nem írok), azt akarom mondan,i hukk... hogy ...hukk boldog új böff... évet.


Ez a három az, ami nagyon mélyen megmaradt bennem, remélem, hogy tetszettek :)

2016. nov. 4. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindkét válaszolónak a történeteit.Nagyon tetszettek.:D

Természetesen továbbra is várom a történeteket.

2016. nov. 4. 11:18
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Kijózanodtam. Az volt a legnagyobb hülyeség
2016. nov. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
:D Köszönöm a válaszod!:D
2016. nov. 22. 15:44
 6/7 anonim ***** válasza:
Lefeküdtem egy zsidóval😂😂😂
2016. dec. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Utolso, es?
2016. dec. 7. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!