Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ezeket az idézeteket mire...

Ezeket az idézeteket mire lehet fordítani magyarul úgy hogy érthető is legyen és legyen értelme?

Figyelt kérdés

"A monster born from dusk to

dawn can't be your saviour"


"Lets..

Rest

A bit.."


"I'm arrogant but not

so much that I'd

irresponsibly save

someone just to brag

about it"


"no one really

thinks of others

you will lose

everything if you

can not keep up"


"A monster born from dusk to dawn can't be your saviour

pain tends to heal as time passes

but personally I don't want time to heal my wounds"


"you are not wrong

you fought to protect your world

Isn't that good enough?

After all justice in this world is just a bunch of principles made by those with power to suit themselves"


"maturity is when

you have the

power to destroy

someone who did

you wrong but you

just breathe walk

away and let life

kill them"


"I was born to end up alone"


"now sad it would be should laughter disappear"



2016. nov. 5. 09:06
 1/1 anonim ***** válasza:
96%

Porból hajnalig született szörnyeteg nem lehet a megmentőd.


Pihenjünk... egy... kicsit.


Arrogáns vagyok, de nem annyira, hogy csak azért mentsek meg valakit, hogy később eldicsekedhessek róla.


Senki nem gondol másokra igazán. Mindent elveszthetsz, ha nem tartod a lépést.


Az idő meggyógyítja a sebeket, de én személyesen nem szeretném, hogy begyógyítsa az enyéim.


Nem vagy hibás. Harcoltál, hogy megvédd a világod, nem elég jó ez? Hisz e világ igazsságossága csak egy csomó törvény, amelyeket azok fektettek le a saját javukra, akiknek hatalmuk van.


Az érettség az, amikor megvan a hatalmad, hogy elpusztítsd azt, aki rosszul bánt veled, de te csak veszel egy mély levegőt, elsétálsz, és hagyod, hogy az élet álljon bosszút.


Arra születtem, hogy egyedül végezzem.


Az utolsót vesszők nélkül képtelenség kibogarászni. A többinél még megoldottam, de ha legközelebb azt akarod, hogy valaki ilyesmiben segítsen, legalább vedd a fáradságot, hogy helyesen (tehát vesszőkkel, pontokkal stb) másolod be a szöveget.

2016. nov. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!