Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Más is van hasonló helyzetben,...

Más is van hasonló helyzetben, hogy az élet több területén összecsaptak a feje felett a hullámok és jó lenne nyomni egy reset-et?

Figyelt kérdés
2016. nov. 6. 22:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen.
2016. nov. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Jelen. Szívesen kezdeném újra az életem, hogy mindent másképp csináljak, de mert ez nem lehetséges ezentúl jobban elválasztom a fontost a nem fontostól és a fontosra figyelek és minőségi időt fordítok magamra, hogy meggyógyuljon a lelkem.
2016. nov. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
igen, most.
2016. nov. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Most éppen nem, de volt rá számtalan példa és bár nem igazán szeretném, de tudom hogy lesz is. Minden esetre azt már megtanultam, hogy ezek a dolgok tettek azzá aki vagyok. Már nem riadok meg minden csip-csup dologtól. Olyasmiket is megoldok könnyű szerrel ami az emberek nagy részének "problémát" jelent. Az embert ezek a rossz tapasztalatok is formázzák és megacélozzák. Úgy érzem nincs szükségem reset gombra. 28/F
2016. nov. 7. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Persze, de azért megpróbálok kikecmeregni belőle.
2016. nov. 7. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen sajnos, most életem egy pontosan ilyen szakaszában járok. Már azt hittem, hogy éppen kikecmeregtem belole erre BAMM ismét.


Kicsit több, mint egy éve veszítettem el mindkét nagypapámat (ugyanabban az évben, négy hónap eltéréssel). Az egyik augusztusban tortént, a világ egyik legkedvesebb embere volt, de sulyos alkoholista (májzsugor vitte el). A másik nagypapám pedig már hosszù ideje betegeskedett a tüdejével, kórházba került, de sajnos a szíve már nem bírta. Minden nap látigadtuk, nem hittem, hogy kibírom. (ez novemberben történt). Majd idén elpusztult a kutyám is, sajnos egy kullancs miatt, akivel együtt nöttem fel. Azt hittem ez volt a legnehezebb idoszak az eletemben. Ennek ellenere dolgoztam, folytattam az egyetemet, segitettem a szuleim, probaltam elni az eletem.


Majd három hete zuhanyzás közben észrevettem egy csomot a mellemben amai eddig nem volt ott, vagy nem vettem eszre. Cisztának hittem, hiszen volt tobb is. Elso utam titokban, az orvoshoz vezetett (nem akartam a szuleimet felizgatni). Megnyugtattak, hogy valoszinuleg semmiseg. Majd aznap delutan jott a hivas, hogy biopszia kell, mert nem ugy néz ki, ahogy annak ki kell neznie. Megszùrtak, de szinte eszre sem vettem annyira sokkos állapotban voltam. Még akkor sem gondoltam semmi rosszra. Majd jott az eredmeny, 2-es stádiumù, 2 cm átméröjü emlorak. Összeomlottam, jobb szó nincs rá. Akkora pofont kaptam az élettöl, hogy még most is érzem a nyomát az arcomom.


Ironikus módon, az a lelet sok mindenre megtanitott. Másképp nézek az életemre. Akármilyen rossz dolog is tortenik velem, még itt vagyok és lélegzem. Ezt jelenti az élet. Ha ezerszer is foldhoz vagnak, ezeregyszer is fel kell állni. Nincs mese. Mert a konnyebb dolog a menekulni. Három választásom van: Nem válllalok semmilyen kezelést és szépen lassan meghalok. Vállalom a kezelést, és meghalok. Vagy vállalom a kezelést, az utolsó lélegzetemig küzdok és meggyógyulok. Amig életben vagyunk, mindig van választásunk. És ezt semmilyen rossz helyzet nem veheti el tolunk. Én azt választottam, hogy küzdok, mintha csak egy háborùban lennék. Itt az életbenmaradásom a tét. Bevállaltam a kemot, mert ha atomot kell dobni a megszállókra akkor ledobom. Ha a le kell vágni a mellemet, vihetik. Akár mind a kettot is, mint járulékos veszteseg. Ha olyan fájdalmaim lesznek, hogy azt kivannam bar halott lennék, akkor is folytatni fogom. Miert? Mert ez azt jelenti, hogy életben vagyok! Csak annak nem fáj aki már meghalt. Csekély ár az életben maradásért. És ha meg kell halnom, akkor boldogan megyek el, mert tudom, hogy én mindent megtettem. Azt a menetet a két centis szemétláda nyerné, de a következö életben jon a második kor.


Ezt ajánlom azoknak is, akik most ùgy érzik kilátástalanok. Nincs az az anyagi probléma, szerelmi probléma, csalâdi probléma amit nem lehetne megoldani. Mert ezek a problémák azok amiket a kornyezet generál, és harcolhattok ellene. Mert ÉLLETBEN VAGYUNK. Nem a multba kellnezni, hanem elore. Mindig van választásunk.


Amire az élet eddig nem tanitott meg, a rák megtanitott.


Kitartást mindenkinek!


24N

2016. nov. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!