Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nektek mi a véleményetek egy...

Nektek mi a véleményetek egy olyan emberről aki sok könyvet olvas/olvasott?

Figyelt kérdés
Van olyan fiú/lány akit ez zavar?És ha igen miért?

2016. jún. 20. 11:10
1 2
 1/12 Inessential ***** válasza:
100%
Én nem értem, hogy ez hogy zavarhat bárkit.
2016. jún. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ja, engem iszonyatosan zavar. Most komolyan? Azt hiszed, bárkinek is az lesz a legnagyobb baja veled, hogy olvasott vagy? Amúgy meg 1. nem mindegy, mit olvasol 2. bárkitől bármi idegesítő, ha például folyton felvág vele, de egyébként teljesen normális dolog.
2016. jún. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
64%

én egy időben elég sokat olvastam, évi közel 500 könyvet.

aztán úgy alakult,hogy kevés időm lett, közbe jött munka,suli,kapcsolat. már nagyon lecsökkent ez a szám,de most is szívesen olvasok még.

nem zavarja a páromat,pedig ő még sosem olvasott el könyvet. és egyenesen tisztel emiatt és okosnak tart,hogy anno annyi könyvet olvastam.. és szokott is bíztatni,hogy olvassak most is nyugodtan. szóval szerintem nincs vele baj..ezt csak a párkapcsolatos hashtag miatt írtam..

ma már nagyon ritka,hogy valaki könyvet olvasson amúgy..

2016. jún. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ha a sok olvasástól nem viselkedik sznobként, akkor nem hiszem, hogy ez bárkinél is hátrány lenne.

Én is szeretek olvasni, de ettől még nem tartom magam különbnek a többi embernél. De sajnos vannak olyanok, akik okostojásként viselkednek, csak azért mert olvasottabbnak tartják magukat a többi embernél.

2016. jún. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Noblesse Oblige ***** válasza:
83%

Azért valahol jogos a kérdés.

Nálam a könyv az olyan Pandóra Szelencéje. Ha én elkezdek olvasni, akkor megállt a világ. Tőlem kitörhet a 3. világháború is, amíg nem olvastam végig a könyvet, addig nekem kakukk van. És ez azért marha hátrányos lehet. Ha megszakítanak akkor meg csak azon jár az eszem, hogy mi lesz a történet vége.

Ez ellen én úgy tudok védekezni, hogy bele sem kezdek. Vagy egy direkt rossz regénybe kezdek ami nem igazán köt le és így nem zavar ha félbe kell hagyni. Vagy akkor kezdek neki az olvasásnak amikor van egy szabad napom.


Volt olyan időszak, hogy 500 oldalas könyveket 1,5 nap alatt ledaráltam aztán jött a következő kötet. És elment úgy egy hónapom, hogy csak olvastam. Végül le kellett állnom, mert ez azért nem egy tartalmas élet.

2016. jún. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon szimpatikusak és izgalmasak az olvasott emberek, viszont vannak bőven akik lustaságból húzzál le őket és rondán beszélnek velük.
2016. jún. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nagyszerű önmagában, mert csiszolja az agyat, fejleszti a gondolkodást és a fantáziavilágot. Akkor van baj, ha csak annak él és nem lehet vele semmit sem csinálni közösen, mert mindig azon jár az agya, hogy mikor olvashat már újra. Egészséges szinten napi 1-2 ólvasásnál még hízelgő ez egy nőtől. Azért írok nőt, mert én férfi vagyok.
2016. jún. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
*olvasásnál
2016. jún. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ez attól függ, hogy milyen könyveket. Ha A szürke 50 árnyalata és hasonló típusú könyvekről van szó, akkor nem lennék jó véleménnyel róla. Ha igényes műveket olvas, az viszont jót jelent.
2016. jún. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha valóban hasznára válik, akkor rendben, de ha haszontalan dolgokkal traktálja vele a népet, akkor nem csipázom.
2016. jún. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!