Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek Petics...

Mi a véleményetek Petics Kristófról?

Figyelt kérdés

Nyilván azokhoz szól a kérdés akik tudják, hogy kiről van szó. Idén szerepelt az x-faktorban.


Amikor először megláttam fura dolgokat gondoltam róla, de amint bemutatkozott felkeltette az érdeklődésemet. Kicsit fura a stílusa, nem mindig gondolom azt, hogy jó az amit csinál vagy ahogy gondolkozik de mégis van benne valami ami megfog. Szerintem tényleg egy értelmes ember akinek jó gondolatai vannak, még ha a külseje nem is teljesen tükrözi ezt. Nektek mi a véleményetek róla?


2016. nov. 7. 20:51
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
100%
Szomorú vagyok hogy most helyette egy "szegény gyerek" van akit most azért kell abajgatni mert szegénységből jött és vidéki. De ugye az érzelmek...így befolyásolhatók a nézők.
2016. nov. 7. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
24%

Ha a bemásolt idézet közhely, akkor miért tetszik, Kedves Kérdező? :D Tényleg egy közhely. Semmi újat nem mondott, ráadásul nem is igaz. Ehhez még hozzárakott pár káromkodást, mert úgy menőbb.

Az a baj, hogy ez a srác tényleg csak ennyit tud. Jól írták, ő még nincs egyben, keresi önmagát. Így viszont, elég nehéz lenne tőle valóban értékes idézeteket keresni. Mintha vak vezetne világtalant.

A baj az, hogy ennyien csak azért bírjátok, mert felvett egy stílust és azt nyomja. Semmivel sem nyújtott többet, mint bárki más a műsorban. Kivéve azzal, hogy a külsejével akarja felhívni a figyelmet és kompenzálni azt, hogy valami nagyon nincs a helyén belül.

A fanok nyugodtan nyomhatják a pirost :D

2016. nov. 8. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim válasza:
34%
Nagyképű,kiismerhetetlen az x faktorban teljesen máshogy viselkedett mint "most"
2016. nov. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
100%
Az az igazság hogy nagyon bírom,tetszik az észjárása,szeretem amit a világnak magából megmutat.Engem nem igazán érdekel hogy néz ki.Bár az viszont érdekelne hogy hogy a tartja ilyen ápoltan a körmeit. :D Bárki bármit mond én valóban nagyon értelmesnek találom őt,tudja mit akar az élettől és ez jó.Az pedig hogy keresi magát,nem rossz dolog,mert az emberek folyamatosan változnak.Az pedig hogy csapongó lenne a személyisége,a művészlét velejárója.Mert azt azért ne felejtsük el,hogy nem csak egy x factoros...Abban biztos vagyok hogy amint kiadják bármely munkáját legyen az zenei,vagy irodalmi, biztosan meg fogom venni.
2016. nov. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
0%
A pirosakból és a reakciókból ítélve, érthető a rajongás. Gondolom egy rajongó sem múlt el még 25 itt :D
2016. nov. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
100%

9: Ebben az idézetben nem az az érdekes számomra, hogy jó gondolat, hanem hogy ő meg is valósítja félelem nélkül és gátlásmentesen.

Az infó mindenkinek megvan mindenről, mi hogyan volna jó (pl. itt volt egy ember 2000 évvel ezelőtt, elég velős instrukciókat adott az emberek életéhez, mindenki fejből fújja is azokat, de hányan csinálták meg eddig??), de hányan vannak, akik ezeket meg is valósítják akár életük végéig, nemhogy 10, meg 15 meg 19 évesen? Ez a gyerek éles egyenesben bemutatja minden gondolatát, érzését, ami zajlik benne, nem fél attól, hogy meglátják a bánatát, a fájdalmát, a botlásait, a hülyeségét, a sírását, a visszautasítottságát, a vágyait, a sértődöttségét - mindent, amit az emberek el szoktak rejteni mások elől, mert szégyellik őket. Megkockáztatom, hogy tudatos paródiája a befagyott érzelmű patriarchális férfitipusnak az egész jelenés. És ezáltal páratlanul értékes.

(Egy mazsolája.)

2016. nov. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
Hú utolsó nagyon szépen megfogalmaztad! Teljesen egyet értek!
2016. nov. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
25%

Semmit sem valósít meg félelem és gátlás nélkül. Az egész viselkedése frusztrált. Folyamatosan feszeng, hogy nyújtson valamit és észrevegyék.

Ez a srác azért mutatja be az érzéseit meg hasonlókat, mert figyelmet akar. Ha egy rossz hangú, átlagosan kinéző fiatal srác elkezd kiabálni az utcán, akkor ő őrült. Ha egy scene szerű srác jól énekel a tv-ben és káromkodik néhány "bölcset", akkor ő menő.

Ilyen álszent és felületes szemlélettel furcsa dolog önmegvalósításról beszélni.

Jöhet méég pár piros.

2016. nov. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
O.K.
2016. nov. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
100%

O.K. Ez nem róla szól, hanem az emberekről, hogy mit látnak bele. Nem ő ilyen, hanem ezeket látják bele. Ő csak a katalizátor hozzá.

Egy dolog viszont biztos: karizmája van. Akinek karizmája van, arra vetítenek az emberek mindenféléket (saját magukat).

De valamit katalizál.

Hogy az emberek megélnek valamit (saját magukat) általa.

2016. nov. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!