Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a véleményetek steiner...

Mi a véleményetek steiner kristófról?

Figyelt kérdés
most láttam viasat3-on hogy esküvője volt és asszem le is fogják adni a TV-ben. erről mi a véleményetek?

2012. jún. 6. 13:52
1 2
 1/15 anonim válasza:
16%

"oly tejes edény, melynek alsó része öblös, felső része pedig szűkebb. Nálunk a kisebb haztartásokban általánosan el van terjedve, de tejfölözésre azért kevésbbé alkalmas, mert a K. hasas részében lévő zsírgolyócskák nem képesek felszállani. Ezért lefölözésre csak oly edényeket kellene használni, melyek legalább egyenes vagy kifelé fajló fallal birnak."


Forrás: Pallas Nagylexikon

2012. jún. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
0%
Ja, és azt még hozzátenném, hogy szíveskedjen ott maradni, ahová való, neki szerény kis Hazánk nem volt "megfelelő"
2012. jún. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
62%

Tehát a kérdés: mi a véleményed a meleg házasságokról?

Nekem az a véleményem, hogy szerintem rendben van. Ha ők így boldogok akkor én is az vagyok. Nincs bajom vele. Ha az én gyerekem lenne meleg akkor támogatnám minden döntésében.

2012. jún. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
10%
Az meg ki????
2012. jún. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
54%

Tv-be az ismétlés,már volt.Rég házas.

Kristóf egy meleg.

2012. jún. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
75%
mikor a viván volt én birtam őt, az h most ő meleg az az ő dolga, ha neki igy jó ......
2012. jún. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
19%

Teljes függetlenül a szexuális beállítottságától:


Egy idióta, idegesítő, vinnyogó celebripacs - ráadásul feltehetően elmebeteg is (legalábbis aki szerint a Biblia helyett mindenkinek Paris Hilton életrajzi könyvét kellene olvasnia, az nálam bőven ez a kategória).

2012. jún. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
meglátja a 11 éves gyereketek a TV-ben. mit fog gondolni, hogy magyarázod el neki úgy hogy megértse? tehát a 3. válasz szerint is igen erkölcsös ilyenekkel foglalkoznia a médiával.. és egyáltalán nem undorító...
2012. jún. 6. 20:42
 9/15 anonim ***** válasza:
61%
Úgy magyarázom el neki, hogy vannak olyan lányok akik lányokat szeretnek és vannak olyan fiúk akik fiúkat szeretnek és vannak az olyan párok mint apa és én, hogy fiúk szeretnek lányokat és lányok szeretnek fiúkat. Mind a három eset normális és nem elítélendő és az a ronda dolog, ha valakinek ilyen a felfogása. Ugyan olyan emberek mint bárki más és nincs jogom se a gyerekemnek, hogy elítélje őket. Én azt tartanám a nevelésem csődjének ha a gyerekem bőrszín vagy nemi identitás alapján ítélné el az embereket, nem pedig azt, ha bejelentené, hogy ő meleg vagy leszbikus. És nyugodt szívvel nézném végig a meleg esküvőt a gyerekemmel együtt. Ennyi a véleményem a témáról.
2012. jún. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ja és én voltam a 3. válaszoló;) puszi
2012. jún. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!