Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek Petics...

Mi a véleményetek Petics Kristófról?

Figyelt kérdés

Nyilván azokhoz szól a kérdés akik tudják, hogy kiről van szó. Idén szerepelt az x-faktorban.


Amikor először megláttam fura dolgokat gondoltam róla, de amint bemutatkozott felkeltette az érdeklődésemet. Kicsit fura a stílusa, nem mindig gondolom azt, hogy jó az amit csinál vagy ahogy gondolkozik de mégis van benne valami ami megfog. Szerintem tényleg egy értelmes ember akinek jó gondolatai vannak, még ha a külseje nem is teljesen tükrözi ezt. Nektek mi a véleményetek róla?


2016. nov. 7. 20:51
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
Szerintem egy irodalmi mű vagy színpadi alkotás még sosem pusztított el senkit; nem igazán volt pontos a hasonlatod.
2016. nov. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim válasza:
Kedves kérdező! Eddig csak jót tudok róla mondani! Volt szerencsém párszor beszélgetni vele, és egy elég jó emberismerőként merem mondani azt, hogy megkedveltem mint barátomat! Kicsit Fiatalabb vagyok tőle,de teljesen jól elbeszélgettünk! Ha hiszitek, ha nem, az extrém és egyben egyedi stílusa mellett egy nagyon művelt fiatalemberrel állunk szemben! Tény, kimondja ami a szívén van, de aki kedves, és tisztelettudó vele, azzal ő is úgy viselkedik ahogy kell! :)
2016. nov. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!