Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek Petics...

Mi a véleményetek Petics Kristófról?

Figyelt kérdés

Nyilván azokhoz szól a kérdés akik tudják, hogy kiről van szó. Idén szerepelt az x-faktorban.


Amikor először megláttam fura dolgokat gondoltam róla, de amint bemutatkozott felkeltette az érdeklődésemet. Kicsit fura a stílusa, nem mindig gondolom azt, hogy jó az amit csinál vagy ahogy gondolkozik de mégis van benne valami ami megfog. Szerintem tényleg egy értelmes ember akinek jó gondolatai vannak, még ha a külseje nem is teljesen tükrözi ezt. Nektek mi a véleményetek róla?


2016. nov. 7. 20:51
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:

Az tény, hogy sok dolgot látnak bele az emberek. Jellemzően aki kicsit is híres lesz, akár történelmi személy, akár celeb, belelátnak mindenfélét, ami igazából ott sincs. Elég a felszín és a kívülállók a világ nagy bölcsességeit is meglátják benne. Attól az még egyáltalán nem biztos, hogy ott is van.

Sosem szerettem a karizma szót. Néhány emberre tudom csak azt mondani, hogy tényleg van karizmája. A többség, akikre ezt manapság ráhúzzák, egyszerűen csak mások, ami miatt egy szubkultúrának karizmatikusnak számítanak.

2016. nov. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 egy naaagy fan ***** válasza:
100%
Én nagyon bírom a stílusát, a hangját és az üzenetét is. Sokra viheti még. :)
2016. nov. 11. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
60%

Elmondanám nektek,kedves emberek akik az x-faktor és egy balhéja alapján ítélnek, hogy nem vele van baj, hanem veletek.:) Ti nem értitek őt és ezért oltjátok, tehát ez a ti szegénységi bizonyítványotok. :)

Egy nemzeti legelő kéne komolyan. :Dd

Köszöntem.

2016. nov. 11. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim válasza:
100%

Különleges személyiségű, szenvedélyes temperamentumú, jó külsővel megáldott, huncutul szemtelen, bohém.

Emellett nagyon tehetséges, bátran feszegeti a határokat, nagyon izgalmas előadó! Ha okosan csinálja sokra fogja vinni.

Gondolom nem én vagyok az egyedüli aki félti őt... mert képes saját magát veszélybe sodorni.

Én abban bízom, hogy ő egy befutott sztár lesz és amellett, hogy megmarad annak aki, bekövetkezik még egy kis személyiségérés nála, hiszen még nagyon fiatal.

Sok szeretettel drukkolok neki!

2016. nov. 11. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
2016. nov. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
Utolsó köszi szépen, hogy megosztottad! Nagyon ütős lett!
2016. nov. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
57%

#23: Elárulnád, hogy mi velem a baj? :) Az, hogy nem emelek a külseje és a hangja alapján az egekbe egy srácot, akivel kapcsolatban keverik a különlegességet a feltűnési viszketegséggel?

Az, hogy valaki nem ugyanazt csinálja, mint te, közel sem azt jelenti, hogy ne értene valamit.

2016. nov. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim válasza:
100%
Igazi megosztó személyiség, de nekem borzasztóan tetszik a stílusa ,kinézete, és a gondolkodása is és azért elég tehetséges is. Nem igazán vágom miért zárták ki ennyitől és nem függetlenítettek, nagy dolgot vesztett így a műsor...
2016. nov. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
100%
"Ami gondolkodásra késztet, az mindig, minden életkorban jó mindenkinek." (Oscar Wilde)
2016. nov. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

#29: A tömeggyilkosok és természeti katasztrófák is gondolkodásra késztetik az embert. A szúnyogok is. Mégsem jók mindig, minden életkorban, mindenkinek. Főleg annak nem, aki épp belehal.


"Az ember sok minden, csak éppen nem gondolkodó." Oscar Wilde.

Attól, hogy valamit egy híres ember mondott, még nem feltétlenül lesz igaz.

2016. nov. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!