Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy segíthetnék neki?

Hogy segíthetnék neki?

Figyelt kérdés
Van egy fiú barátom, akivel ugyan már 2 éve ismerjük egymást, csak most lettünk igazán barátok. Ahogy jobban megismertem, lassan elkezdtem máshogy tekinteni rá; nagyon sok mindenben úgy gondolkodik, mint én és valami megfogott a személyiségében. Viszont, most, hogy mindennap beszélgetünk, rájöttem, hogy valami nem stimmel vele; nagy valószínūséggel depressziós. Egyszerūen gyūlöli magát és azt hiszi sose lesz belõle semmi. Ha próbálom meggyõzni, hogy nekem igenis fontos (szinte már utalva arra, hogy többet érzek barátságnál) nem hisz nekem. Azt mondja, már annyiszor csalódott emberekben, hogy nem bízik már másokban, ami akaratlanul is rosszul esik. Én csak segíteni szeretnék neki, mert nem érdemelte meg ezt az érzést és félek, hogy a végén kárt tesz önmagában. Mit tudok tenni? (Azon kívül, hogy ajánlottam, hogy menyjen pszichológushoz).

2016. nov. 9. 21:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? :)
2016. nov. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
17 :)
2016. nov. 9. 23:19
 3/8 anonim ***** válasza:
nem tudom, hogy hogy nem hisz neked? kifejtenéd bővebben?
2016. nov. 9. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Pl. hogyha rámutatok néhány pozitív tulajdonságára, csak annyit mond, hogy, ja persze, vagy azt hiszi viccelek.
2016. nov. 10. 00:20
 5/8 anonim ***** válasza:
Az ilyen fiú-lány barátságoknak sosincs jó vége. Ezzel a produkcióddal csak azt fogod elérni, hogy majd beléd szeret, te meg majd nézel, mint birka az új kapura,, mikor szerelmet vall, hiszen te neked ő csak barát.
2016. nov. 10. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ez sajna fordítva igaz :D
2016. nov. 10. 12:55
 7/8 anonim válasza:
Volt már köztetek valami?
2016. nov. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem, csak barátok vagyunk.
2016. nov. 10. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!