Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Valakivel történt már ilyen?

Meow901 kérdése:

Valakivel történt már ilyen?

Figyelt kérdés

Egy eldugott kisvárosban élek születésem óta.Megfordult egy két alak már akiket Elmegyógyintézetbe vittek el.

Nem ártottak senkinek...a lényeg hogy van egy ember aki nemrég tűnt fel a városban.Mi a város elején lakunk viszont a lényeg hogy már két ismertebb oldalon ezt kirakták.Nagyon félek,mivan ha jövök haza suliból és mögöttem terem?Ahogy magamat ismerem ott helyben lefagynék és sírni kezdenék.A polgárőrség "keresi" állítólag ha van valami egyből intézkednek.De eskü ezek semmit nem csinálnak.Tudják ki az,hol bujdosik,és még az anyjával is beszéltek.Nem hiszem hogyha mindent tudnak róla miért nem lehet elkapni.A hét utolsó napjaiban gondolkodtam hogy mivan ha elkapták hiszen nem hallottam róla semmit de elolvastam egy cikket amit 8-án írtak tehát még itt van.

Reggel mindig nevelőapummal megyek suliba.Haza busszal és buszmegtől 5 perc séta hazáig.Onnan nem megyek sehova.Hétvégén sem megyek sehova.

Tiszta remete életmódot élek.Megáll az ütő bennem hogy ha csak róla beszélnek.

Ráadásul anya is fél ami meglepő mert soha ilyenekben nem hitt.Én mit tudok tenni 14 évesen?Rettegésen kívül.Annyira félek,komolyan rettegek de ezt már vagy ötödjére írom le.Volt valakivel már esetleg ilyen?Leírnátok?Valaki le tudna nyugtatni?

És tippeket kaphatok hogy ilyenkor mit csináljak?Szerintetek elkapják valaha?

Nagyon félek!


2016. nov. 12. 21:40
 1/6 anonim válasza:
Hát velem még nem történt, én elég veszélyes helyen sétálok el nap mint nap, hogy eljussak a munkahelyemig, kis zsebkés van nálam :) hogyha beütne a rossz legyen mivel védekezni, vegyél paprika sprét vagy valamit amivel tudsz védekezni baj esetén...
2016. nov. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

De mit csinál ez az ember? Mit tud róla a rendőrség?

Ha egy kis településen élsz akkor szerintem, ha nem is mindenki, de sokan összefogtok, lehet, hogy a rendőrséget rátudjátok venni valamire, nem tudom, hogy működik ez.

2016. nov. 12. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Néha mikor sötétben megyek haza vagy esetleg parázok mert már megint a magában beszélő csöves megy mögöttem akkor előveszem a kulcsom és azzal a kezemben megyek haza hátha védekeznem kell valamivel, vagy lassan magamban átgondolom, hogy hova üssek és hogyan ha megtámadnak XDD Lehet kicsit paranoiás vagyok, de engem azért kicsit meg szokott nyugtatni 14/L
2016. nov. 13. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
De igazából ha meglátod akkor ne rohanj el sírva mert akkor úgy érzi, hogy ő irányít másokat, inkább csak burkoltan lépj le, de gyorsan, ha tényleg olyan durva ember. Vagy vegyél paprika sprayt. #3-as voltam
2016. nov. 13. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Koszonom a kommenteket!

Azt kell rola tudni hogy a telepulesunk egyes bokros,fas reszein bujkal es ott figyel,koveti az embereket,es ha az auton gyerekmatricat lat akkor egyszeruen ott helyben eloveszi es ja kiveri a matricara,osszefogott a kornyek igen csak a rendorseg nem talalja,viszont mar a ferfi anyjaval beszeltek mert az anyja nem szeretne ha a fia ezt csinalna,problemas csalad az biztos!

2016. nov. 13. 08:41
 6/6 anonim ***** válasza:
fúú ez azért ddurva...
2016. nov. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!