Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha a sport sem segít?

Ha a sport sem segít?

Figyelt kérdés

A régi sulimban mindig csúfoltak, mert kövér vagyok... az új suliban is tesznek rá megjegyzést... elkezdtem edzeni amit nagyon szeretek, de ott sem igazán érzem magamat jól, mert hiába vagyok csak fiúkkal körülvéve akiknek tök mindegy, hogy nézek ki, de ha meglátok a másik csoportban egy lányt aki full vékony megint elfog a rossz érzés.... azért járok edzeni, hogy lefogyjak, de ez idö alatt is rosszul érzem magam a súlyom miatt.


12/L



2016. nov. 13. 12:29
 1/3 anonim ***** válasza:

azért, mert az osztálytársaid azt akarják(vagy csak simán szóváteszik, hogy kövér vagy) hogy fogyj le, nem kell megtenned. Azért fogyj le, mert rosszul érzed magad a bőrödben. Persze, ha ez nem így van, akkor nem kell.


És tudom, hogy te még csak 12 éves vagy, én meg nem vagyok pedofil, de én a kövérebb lányokat szeretem.(Értelemszerűen 12 éves korod miatt itt nem rád gondoltam)


20/F

2016. nov. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi. Nagyon aranyos vagy :)
2016. nov. 13. 18:11
 3/3 anonim ***** válasza:
Dietetikus, azaz étkezési tanácsadó segítségét is igényelheted, mert a normál testsúly elérésének csak egy része az edzés, a legfontosabb alap a megfelelő táplálkozás és hiába edzel sokat és rendszeresen, ha rossz a táplálkozás, azaz túl sok a cukor, szénhidrát bevitel.
2016. nov. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!