Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Aromaolajos thai masszázsra...

Aromaolajos thai masszázsra mit kell magammal vinnem?

Figyelt kérdés

A közeljövőben szeretném kipróbálni az aromaolajos thai masszázst, de fogalmam sincs, hogy kell-e valamit magammal vinnem. Törölköző vagy ilyesmi szükséges?

Mennyire kell levetkőzni? Alsógatyára vagy azt is le kell venni(hogy ne olajozzuk össze)?

Nagyon gáz, ha már a masszázs elején feláll?



2016. nov. 13. 13:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem még várjál ezzel a masszázs dologgal pár évet.GYerekes vagy.Ha problémát okoz a gatya levétele is akkor ez a hely nem neked való.Erekció meg,no comment!
2016. nov. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
73%

ha nem erotikus masszázsra mész, akkor nem kell elvenni a gatyát. Nem lesz olajos, mert a profi masszőr rá fog teríteni egy lepedőt.


amúgy meg miért nem hívsz föl egy szalont és kérdezed meg, hogy mit vigyél?

2016. nov. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
55%

Ugyan mitől lenne gyerekes?

Csak kérdezi mit kell kezdenie a gatyájával. Hol a bánatban gyerekes ez??

Pont abban mutatkozik meg az érett gondolkodás, ha az ember mer segítséget kérni másoktól, és őszintén felvállalja a dolgokat amik aggasztják.

Az első kommentelo, TE vagy a gyerekes. "Erekció no komment" ???

Látom nem mersz alapvető teljesen átlagos emberi tulajdonságokról nyitottan és bátran beszélni. A kérdező fel meri vállalni a gondolataid. Te meg.. mint aki fél kínos dolgokról beszélni.

Na EZT hívják gyerekesnek. Ja, meg azt aki nem ismeri a gyerekes fogalmát, és orrba-szájba mondja mindenkire, mert mélyen legbelül teljes önbizalomhiánya van és attól érzi jól magát ha értelmetlenül és alaptalanul nevez mindenkit olyannak ami önmaga.

2016. nov. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Az olajos thai ,masszázst meztelenül végzik, és hason fekve kezdik. Nem kell semmit vinni, csak pénzt, a törülközőt ők adják. Nem azért veszed le a gatyát, hogy ne legyen olajos, hanem hogy a masszőr meg tudjon masszírozni.
2016. nov. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
16%
#3 Nem a nadrágos részre értettem,hogy gyerekes.Hanem arra,hogy hogyha valakinek ez a legnagyobb problémája,hogy masszázsnál ciki-e,hogy feláll a pénisze,akkor az még inkább gyerek,ill. tini kategória.Majd ha az illető eljut esetleg odáig,hogy nem áll fel mindenkire a férfiassága,hanem mondjuk megtanulja kontrolállni magát..na ,akkor lehet menni masszíroztatni.
2016. nov. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel masszőr létemre nem értek egyet. A masszázs hasznos, egészséges dolog. Szerintem egy masszőrnek fel kell ismernie, ha a vendége tapasztalatlanságánál fogva még nem tudja szétválasztani a fejében a dolgokat, és a megfelelő tapintattal kell kezelnie. Az, hogy valaki ettől fél, még nem ok rá, hogy lemondjon a masszázsról.
2016. nov. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
47%
Értem mit mondasz,de azért a tapasztalatlanságot ne keverjük már össze az éretlenséggel.
2016. nov. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Tiszteletben tartva a véleményedet, akár össze is keverhetjük. A tapintatba mind a kettő belefér.
2016. nov. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
29%
Ja,bocsi,én a tapasztalatlanságot úgy értettem,hogy az illető először megy ilyen helyre,tehát nem tudja,hogyan viselkedjen,esetleg feszeng is.Az éretlenséget pedig a fiatal,"mindig ,mindenkire feláll a fa...m" féle tinikre értettem.
2016. nov. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
100%

23 évesen mentem életem első (svéd)masszázsára. A férfiasságommal úgy gondolom, nincs semmi bajom, nem tartom magamat gyerekesnek, mégis féltem attól, hogy mi lesz, ha mégis erekcióm lesz. Féltem, nehogy valami perverz gyökérnek tartson. Egész masszázs alatt annyira görcsösen figyeltem, nehogy megtörténjen, hogy alig tudtam élvezni a masszázst. A következőre már teljesen elengedtem magamat, és akkor sikerült elérni a masszázzsal a várt hatást.

Ekkor viszont mikor hasra kellett fordulnom, amolyan "félerekcióm" lett. Tehát nem volt beton, de azért látszott, hogy "éledezik". A masszőr rendkívül tapintatos volt, mintha semmi nem történt volna, megigazította a törölközőt. Szerintem látta is, hogy kellemetlenül érzem magam, és elkezdett beszélni hétköznapi dolgokról, hogy oldja a feszültséget bennem.


Rendkívül profi volt szerintem, hogy nem támadott le úgy, mint itt az egyik kedves válaszoló...

2016. nov. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!