Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Aromaolajos thai masszázsra...

Aromaolajos thai masszázsra mit kell magammal vinnem?

Figyelt kérdés

A közeljövőben szeretném kipróbálni az aromaolajos thai masszázst, de fogalmam sincs, hogy kell-e valamit magammal vinnem. Törölköző vagy ilyesmi szükséges?

Mennyire kell levetkőzni? Alsógatyára vagy azt is le kell venni(hogy ne olajozzuk össze)?

Nagyon gáz, ha már a masszázs elején feláll?



2016. nov. 13. 13:06
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
7%
Persze profi volt.De mi lett volna ha nem az?Szerencséd volt.A masszőzt is kellemetlen helyzetbe hozhattad volna.Egyet nem értek:ha nem tetszik különösebben a masszőz és ráadásul még izgulsz is(itt akármelyik férfira gondolok) akkor mégis mire áll fel?Ez mégis csak az önkontroll hiánya ,nem?Nem kötekedni szeretnék csak kérdezem.
2016. nov. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
2016. nov. 14. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:

#11, olvasd el újra. Azt írtam, hogy az első alkalommal figyeltem görcsösen, akkor nem is volt "baj". A második alkalommal teljesen elengedtem magam, és akkor is csak félig állt fel.

Valamint sehol nem írtam olyat, hogy a masszőr nem volt csinos, de szerintem nem is ezen múlik. Utánajártam anno a dolognak, nem egy masszőr mondta, hogy ez előfordul, pont ugyanúgy, mint a nyáladzás, elalvás, stb. Valahol egy férfi masszőr írta itt az oldalon, hogy egy férfit masszírozott, mikor megtörtént, annak ellenére, hogy a srác nem volt meleg.

Bennem legalábbis nem szexuális izgatottság van olyankor.Reggel se azért van merevedésed, mert rohadt kanos vagy.

2016. nov. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Persze megértem,hogy egyszer-egyszer előfordul de azért ne fogjuk már rá,hogy ez a természetes.Téged is eléggé megrázhatott a dolog,szerintem.De akkor érettségi vizsgán is van valakinek merevedése az izgalomtól ezek szerint..?Hogy a strandot már ne is említsem.A reggeli merevedést meg tényleg ne keverjük ide,totál más.
2016. nov. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Esetleg ha még egyszer elolvasod, ami a fenti linken van, akkor rájössz, miben más a masszázs meg az érettségi vizsga... De egyébként hajrá.
2016. nov. 15. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
Meg kell kérdezni a masszőrtől, hogy kell-e valamit vinni és mennyire kell levetkőzni. Attól is függhet, hogy milyen hosszú a masszázs fél óra alatt nem lehet olyan testfelületet átdolgozni, mint két óra alatt. Van olyan hely, ahol adnak eldobható alsónadrágot, hogy a tiéd ne legyen olajos. Hívd fel a helyet, ahova menni akarsz, mindent el fognak mondani.
2016. nov. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Láttál te már olajos thai masszázst fél órában? :-) Nem svédmasszázsról beszélünk. Ha igazi thai masszázsra mész, thai masszőzökkel, azt mindenhol egyformán csinálják.
2016. nov. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
14 es valaszolo( 81%) te eny baromi buta nő vagy,akinek halvany goze sincs a ferfi test mukodeserol....
2018. márc. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!