Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért ilyen elcseszett a mai...

Miért ilyen elcseszett a mai generáció?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nincs olyan nap,amikor nem tudok foglalkozni ezzel.Gyűlölöm a korosztályomat.Mindenki csak részegre issza magát,dohányzik,káromkodik,minden hétvégén bulizik.Aki nem ezt teszi(mint én),azt kiközösítik,és a nyomik közé csoportosítják.Emiatt önbizalomhiányom sincs,nincsenek barátaim.Vannak még normális fiatalok?
2016. nov. 14. 20:41
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
rossz tarsagba keverettel. Erdekes az en tarsasagomban meg engem alkeszozik le mindenki ha bontok egy sort hetkozben.
2016. nov. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

#6 persze, hogy nem az, ahogy az sem, hogy ezek a "kiközösített" fiatalok aztán kiírkálják gyakorira és máshová ezeket a már baromi unalmas kérdéseiket, leírnak egy egész generációt pár ember miatt. Én 23 vagyok, nem iszom, nem dohányzom, nem is bulizom szét az agyam, de nem mondom, hogy baj lenne magával a generációval, mert nem a kérdésben felvázolt emberek vannak többségben. Persze, hogy feltűnnek, mert hangosak, de a fiatalok, pontosabban tinédzserek közt még mindig az az általános, hogy otthon ülnek a világfájdalomban, és ezt most nem degradálásnak írom, én is olyan voltam.

Az, hogy kiközösítik azokat, akik nem ilyenek, az persze rosszul esik nekik, de igazából ha nem azon görcsölnének, hogy jani, peti és jóska kiközösített, találnának maguknak más típusú embert, akivel ellehetnek, és közösen szarhatnak arra, aki minden szünetben kimegy a mosdóba dohányozni, mert az olyan nagyfiús. Nem gondolnám, hogy az tesz valakit normálissá, hogy nem műveli ezeket, az a normális, aki nem ír le mindenkit, csakmert fiatal, butácska még, és azt hiszi, hogy ha dohányzik, ha lerészegedik, akkor totál menő lesz, és szeretni fogják.

Majd kinövik, és ők is azt fogják mondani 20 év múlva, hogy milyen elcseszettek a fiatalok, mert akárhogy is nézzük, a tinédzsereknek az a dolguk, hogy elcseszettek legyenek, ki így, ki úgy.

2016. nov. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
54%

# 12: Én nem nézek le senkit azért, mert lerészegedik, dohányzik, sőt, azért se, ha füvezik. :)

Viszont azt a generációt, amelynek tagjai általában lenézik ezt, aki nem teszi a fentebb leírtakat, elcseszettnek tartjuk.

Értjük? Nem azzal van a baj, hogy alkoholt isznak, cigiznek, füveznek, hanem azzal, hogy lenézik azt, akit nem. Ez viszont nem kicsi baj, hanem igen nagy!

2016. nov. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

#12

" találnának maguknak más típusú embert, akivel ellehetnek"

Hidd el,keresem én,nem találtam eddig senkit.

2016. nov. 14. 21:20
 15/17 anonim ***** válasza:

2-es vagyok. Értem hogy nincs kivel kijárni, de ennyi idősen valami hobbid csak van. Vagy valami szórakozási lehetőséged. Ez mindenkinek másban merül ki. Attól hogy valaki iszik, dohányzik és bulizik, káromkodik nem rossz ember. Ezek csak szórakozási lehetőségek, és a dohányzással is csak magának árt.

Inkább ott a vaj hogy nincsenek barátaid. Azért mert téged nem hívnak buliba nem azt jelenti hogy egy egész generációt gyűlölni kell. Nem mindig a te hibád, de a középiskola egy dologra tanított meg engem. Ha olyan emberrel barátkozok aki úgy kezdi hogy "Nem értem miért közösítenek ki engem és nem barátkoznak velem." annak hamarosan megtudom az okát. Ez mindig így volt. Nekem is rengeteg ismerősöm van akiket nem szivesen hívnák meg hozzánk partizni, és a legtöbb ember akit ismerek engem se hív ha bulit tart. De nem ez a lényeg. Van egy jó baráti köröm akikkel mindig csinálunk valamit, és sokat bulizunk is. Nekem ennyi tökéletesen elég (és néha még sok is)

Én azt ajánlom hogy keríts magadnak valami elfoglaltságot ami érdekel. Lehet sport, hangszer, rajz vagy más képzőművészet, varrás vagy akár számítógépes kreatív dolog. Igazából mindegy, a lényeg az hogy szeresd. Ha komolyabban belejössz a témába akkor le is fog kötni, úgy is fogod érezni hogy haladsz valamivel, és idővel új emberekkel is fogsz miatta találkozni, akikkel megint lesz egy közös pont.

2016. nov. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
#15-nek:A hobbi nem rossz ötlet,csak eléggé könnyen megunom.Szeptembertől gitárra járok,de 7-8 tanítási óra után 4-re plusz házi feladatokkal már teljesen elmegy a kedvem a gyakorlástól.A filmkészítés érdekel,viszont szereplők nélkül nem megy.
2016. nov. 15. 20:14
 17/17 anonim ***** válasza:

15-ös vagyok. Ezek nagyon jók kezdésnek!

Régebben én is gitároztam, de mára már nem nagyon. Azért is jó, mert később becsatlakozhatsz egy bandába. Nekem is volt több is. Egyikkel még fellépésekre is jártunk amiből kevéske pénz bejött. De a legjobb mégis egy másik csapat volt akikkel csak hülyültünk állandóan zenélés közben.

A filmkészítés pedig így is lehet hobbi. Elkezdhetnél valamilyen animációt készíteni. Rengeteg verziója van, olyanok is amihez rajztudás sem kell. Van youtube-on egy csávó aki filmjeleneteket alkot újra legóból képkockánként fotózva. Aprólékos munka, de a végeredmény nagyon jó.

2016. nov. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!