Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férjem elmondta nekem sírva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem elmondta nekem sírva hogy a munkahelyen nagyon tetszik neki egy nő! Mit tegyek? Hétről hétre rosszabb a helyzet, szoktak beszélgetni, mondja. Engem elhanyagol, már nem olyan mint volt! Ez nagyon fáj nekem. Ti mit tennetek?

Figyelt kérdés
2016. aug. 9. 21:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%

Feltételezem nem örömében sírt, hanem a lelkifurdalása miatt.


Ha szeret téged, akkor kiállja ezt a próbát és nem rohan ahhoz a nőhöz.

2016. aug. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Miért lett volna lelkifurdalás?
2016. aug. 9. 21:58
 3/11 anonim ***** válasza:
95%
Te mit tegyél? Neki kéne beszüntetni a munkaidőn kívüli beszélgetéseket, közölni a nővel, hogy bárhogy teper, esélye nincs, elkerülni, áthelyezést kérni vagy munkahelyet váltani.
2016. aug. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Mióta vagytok házasok? Gyerek van?Az mindenképp pozitív,hogy elmondta, szóval le kéne ülnötök megbeszélni,mi az ami hiányzik neki/neked!Ne ragaszkodj hozzá görcsösen,ha menni akar menjen,de ha látsz esélyt,akkor meg lehet próbálni,persze könnyebb ha még nincs gyerek... Lehet csak múló fellángolás, és túl lesztek rajta! Kívánom, hogy így legyen!
2016. aug. 10. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
60%

Magyarul lelekben már megcsalt, testileg nem tudni.

Mindenki máshogy áll a megalázáshoz valaki tűri én személyszerint abszolut nem viselnem el.

2016. aug. 10. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hogy jöttél rá ,kérdező ? A férjed magától vallotta be ,vagy te firtattad a megváltozott viselkedése miatt ?Az őszintesége értékelendő...viszont érdemes mélyen elgondolkodni ...mindennek oka van .Lehet régóta csak eléltetek egymás mellett ..a szürke hétköznapok voltak csak .Még nincs veszve semmi ,de a megoldáson mindkettőtöknek dolgozni kell .Esetleg egy munkahely váltás sem lenne utolsó szempont ...bár az nem feltétlenül megoldás ,de mégis ..Minden jót nektek
2016. aug. 10. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ha itt tartotok már nem nagyon tudsz mit tenni.

De ha mindenképp meg akarod menteni a kapcsolatot akkor üljetek le beszélni! Gondolkozz el azon, hogy Te mit tettél ês miben hibáztál, hogy ide jutott a kapcsolatotok! Beszéljétek meg mit vártok a másiktól stb. Mindenesetre a férjednek kellene megszüntetni a beszélgetéseket ezzel a nővel, mert MÈG nem csalt meg, de meg fog...

2016. aug. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, már leírtam.

Feltételezem nem azért sír, mert örül a helyzetnek.

Ha nagyon tetszik neki a nő, akkor vele akar lenni, de most össze van zavarodva és érzi, hogy gáz van a kapcsolatotokban, ha más nő után epekedik.

Meg lehet menteni a kapcsolatot, de csak akkor ha mindkét fél akarja.

Ő most őszintén elmondta, hogy mi a helyzet, ez volt az első lépés, és valószínűsíthető, hogy hajlandó is rajta változtatni.

2016. aug. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem értem, csak nekem furcsa,hogy sírva mond egy férfi valamit?Mint egy gyerek?

Ln sose láttam a 30 év alatt sírni a férjemet.


Ennyire nem bízik magában,hogy hűséges tud maradni?mégis, mit várt tőled,hogy mondd neki hagyja ott a munkahelyét, vagy rűgasd ki a nőt,nem értem, komolyan.

2016. aug. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
74%

Legyél érdekesebb, mint a másik nő.

Ha tele a hasa, és üres a zacsija, nem fog megcsalni.

2016. aug. 15. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!