Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti elhiszitek azokat a kérdése...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elhiszitek azokat a kérdéseket, ahol csinos vagy átlagos nő és csúnya szegény kövér férfi párkapcsolatairól szólnak?

Figyelt kérdés

Én nem nagyon, szerintem kamuznak az ilyen emberek, mert én is kövér vagyok és egy nőnek nem kellek, nemhogy csinos, átlagos nőknek.


Sok ilyen kérdést látok itt kint. Lehet irigység beszél belőlem nem tudom mondjuk.....


2016. nov. 16. 18:37
 1/8 anonim ***** válasza:
64%
Nos, kövér és kövér pasi között is van különbség. Pl. nem mindegy, mennyire kövér. És hogyan kövér? A férfias, erős, nagy mackók sok nőt vonzanak még jókora súlyfelesleggel is. Ha nőiesen petyhüdt, egész nap ücsörgő, frusztrált, passzív férfiak viszont nem vonzzák a nőket, még akkor sem, ha kevesebb túlsúlyuk van, mint az előző csoportba tartozóknak.
2016. nov. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
23%
én elhiszem, láttam már ilyet! A lány a bevallása szerint válogatós volt. 4 évig csak egy féléves kapcsolata volt, végül egy gnóm pasi eljegyezte...
2016. nov. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
49%
Gnóm pasi? Haha, ez jó! Na igen, régi nagy igazság, hogy elég, ha egy férfi csak egy fokkal szebb az ördögnél. Viszont legyen férfiasan csúnya.
2016. nov. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
55%

Ne te mondd már meg, hogy én mit látok a környezetemben és mit nem!


Igenis látok nem is egy átlagos/szép lányt csúnya pasival, de azoknak legalább vállalható személyiségük van.

2016. nov. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
74%
Belinkelnéd ezeket a kérdéseket? Mert nekem ilyen nem rémlik, csak millió és egy "mackós pasi vagyok, mikor lesz szép nőm" kérdés.
2016. nov. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
55%

Szinte naponta látok a buszon egy fiatal párt. A srác extrém kövér, bár arcra helyes, de az a szétfolyós alkat, aki egy fenékkel két ülőhelyet foglal el a buszon. (Gondolom, anyagilag sincs túlságosan eleresztve, ha tömegközlekedéssel jár minden nap...) Mellette a barátnője, aki modell alkat, gyönyörű arc, mosolygós, kedves.

Egyértelműen párról van szó, többször láttam őket csókolózni is nyilvánosan.

Eleinte csodálkoztam, hogy mit eszik ez a lány a srácon, most már megszoktam a jelenlétüket. Az ő dolguk...

2016. nov. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
2016. nov. 16. 19:12
 8/8 anonim ***** válasza:
Csinos,vagy annak latszani akaro fiatal bigeket csunya,idos sorhasu pasikkal szoktunk latni mikor nwha eljutunk wellnesezni ferjemmel v nyaron a strandon. Ezekben a tortenetekben a pasi nem szegeny. Olyat meg nem igen lattam en sem.
2016. nov. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!