Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tehettem volna?

Alex K kérdése:

Mit tehettem volna?

Figyelt kérdés

Önkènteskènt mentem volna az iskolából pár emberrel meg egy tanárral a playit re segíteni, oda is mentem, időben, a tanárnő kettes csarnokot mondott de mikor megkerdeztem aztmondták nincs ilyen, megnèztek a rendszerbe de nem voltam benne, csak a karszallagom volt a tanárnőtől, másfèl óráig kerestem őket de nemvoltak meg szóval hazajöttem.

Szerintetek kifognak akadni mert nem mentem? Vagy most mi lesz? Nagyon ideges vagyok


2016. nov. 26. 08:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Velem is volt hasonló, csak a BNV-n. Elmentem, kerestem őket, nem voltak meg, hazajöttem.

Persze jött a rosszindulatú duma, hogy biztos el se mentem, elkocsmáztam az időt, bla, bla, és a legszörnyűbb az volt, hogy a hátam közepére se kívántam az egészet, de még így is elmentem, és ez lett :D

Na mondjuk akkoriban még nem volt mobiltelefon, nyilván ma egyszerűbb lenne rájuk találni, valakinek csak ismerem a számát...

Na szóval, ha kiakadnak, akkor majd vissza is akadnak, talán túlélte mindenki, hogy nélkülözniük kellett, nem?

2016. nov. 26. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nemvolt meg a telefonszáma a tanárnőnek, a többieket a suliból meg nemismerem, max látásra. Mikor hazajöttem fel akartam hívni a tanárnőt facebookon de 10 órája volt elèrhető.ilyen az èn szerencsèm :D az a legszomorúbb h mèg èrdekelt is a playit :(
2016. nov. 26. 09:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!