Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nem válaszol, nem beszél...

Nem válaszol, nem beszél velem, mi rosszat tehettem?

Figyelt kérdés

A történet dióhéjban: paskiként megismertem egy külföldi lányt, beszélgettünk mondhatni barátság alakult ki köztünk, idén ott nyaraltam ahol lakik, megmutatta a várost, jókat beszélgettünk, de mióta hazaértem, hiába keresem nem reagál, látszik, hogy elolvassa az üzenetet de nem válaszol.


És nem tudom hol hibáztam, mit rontottam el, mi baja lehet (velem), mert ez még roszabb, mintha elküldene a fenébe, akkor legalább tudja az ember mi a szitu, de így ez egy kegyetlen, borzalmas érzés.


Lehet itt még valamit tenni, vagy törődjek bele, hogy ennek vége?


2016. okt. 10. 18:40
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló szituáció történt velem. Sajnos ebbe csak beletörődni lehet. Ha valaki nem akarja veled tartani a kapcsolatot akkor nem fogja. Egyébként azzal is csak egyet tudok érteni, hogy ez a legrosszabb módja egy szakításnak, de sajnos ez van. Az ilyen típusú emberekkel nem érdemes foglalkozni semmilyen szinten, mert csak magadat teszed tönkre az állandó őrlődéssel.
2016. okt. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Valószínűleg élőben nem voltál neki annyira szimpatikus. A másik lehetőség, hogy úgy érzi, nem érdemes időt és energiát fordítani egy ilyen "távbarátságra".
2016. okt. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!