Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti várjatok a telet?

Ti várjatok a telet?

Figyelt kérdés

Marmint mi miatt várjátok?

En példaul az elöbb ujkongva ugortam fel h vegre havazik😃

Tartott egy percig és vége 😯

Pedig imádtam azokat amikor bázisokat építettünk és kutyákkal harcoltunk meg hasonlók.

Kesz Hoth bolygó volt a világ😉

Most meg minden pillanatok alatt véget.

Ti erzitek meg a Karácsony szellemét vagy mit is?

Mondjatok vmit, mit kértetek Karacsonyra. Remélem akad olyan ami HotWheels pályát.

De ha nem mind1 is. Én majd ülök itt a Kylo Ren-es bögrémmel hátha rámborul megint a kakaóm és akkor kapok a fejemre.

Miért nem jatszik velem senki?😢😢😢

Meg a 8 eves unokahúgom is limuzint kér meg popsztár kariert én meg mar kész ideg vagyok.


2016. nov. 28. 12:22
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
nem vàrom ..a pit bull jaimat nehezen edzem hoban latyakban..szarrr 33f
2016. nov. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
70%

Hideg, tiszta és elfogulatlan. Ez az amit szeretek a télben. Egyedül élek szóval a karácsony számomra nem jelent semmit. És egyébként is 25-én dolgozom. Úgy intéztem hogy én legyek bent. A többieknek van családjuk. Legyenek otthon. Kérni nem kérek semmit. Saját független életem van. A karácsony szellemét meghagyom másoknak.


24/F

2016. nov. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

En imadom a telet, mar szeptemberben elkezdtem varni, szamolom a napokat decemberig. :D :D Nekem egyebkent nagyon szimpatikus vagy kerdezo, es a hatosnak uzenem, hogy attol mas a jo dolgokat is kepes meglatni, meg nem kattos. Es hogy mi miatt varom a telet?ert megvan a hangulata, imadok setalni a havas utcan a sotetben, a tel amugy is tele van izgatottsaggal, az ajandekok miatt is, hogy vajon orulnek-e annak, amit adtam, ilyenek. Mindenki keszul a karacsonyra, visszaszamol az adventi naptar es a koszoru is, es aztan eljon a karacsony, egyutt van az egesz csalad. Utana szilveszter, valaki mondja azt hogy nem egy vidam unnep. 😀 Sok embernek az a baja hogy hideg van, de feloltozni siman lehet, es sotetben pedig felkapcsolod a villanyt es egnek az utcai lampak is.

14/L

2016. nov. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

12-es, függetlenséget tiszteletben tartva :)


13-as, köszi a kommentet, csupa öröm volt olvasni :)

2016. nov. 28. 18:15
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Remélem befagy megint a Velencei tó, és most biztos hogy túlesek életem első "vadonban" korizásán.😃
2016. nov. 29. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Több a sötétség, sokkal depresszívebb a hangulat... remélem elég karácsonyias voltam, de én előbbiek miatt szeretem.
2016. dec. 1. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Igen várom,a kedvenc évszakom.Hány éves vagy kérdező?

29 éves nőként is ugyanúgy örülök neki,mint régen, gyerekkoromban.A hátrányai meg nem érdekelnek,azért nem fogom utálni.

2016. dec. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!