Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ki hogyan reagálna ha kiderüln...

Ki hogyan reagálna ha kiderülne hogy a legjobb barátja meleg?

Figyelt kérdés

2014. jún. 6. 20:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
őőő, a legjobb barátom meleg. :) Hogy reagálnék? Tudom, amióta ismerem. :)
2014. jún. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Hogy kellene? Nem a szexuális beállítottsága miatt a legjobb barátom. ha látnám, hogy fontos neki a kérdés, biztosítanám erről, és ennyi.
2014. jún. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Zoé970 ***** válasza:
Ő élete ha így dönt az nem befolyásolja a kapcsolatotokat,már ha elég jó.Én elfogadnám,nincs ebben semmi különös. :)
2014. jún. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Semmi sem változna, ahogy az előző is mondta, nem a szexuális beállítottsága miatt barátkozom vele :)
2014. jún. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Gondolom az éjjel nappalból vetted most.:D Amúgy meg ettől független lehet egy jó ember..és az számít, nem pedig az,hogy meleg.:D Úgyhogy először fura lenne, de aztán megszoknám.D:
2014. jún. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én több év után tudtam meg, fiatalok voltunk, ő nem tudta eleinte felvállalni, pedig már kisgyerek kora óta tudta magáról. Így is én voltam az első, akinek elmondta. Azért már sejtettem, többször is rákérdeztem, de így tőle hallani mégis megdöbbentő volt. Ezer kérdésem volt, sokat dumáltunk róla. Én nő vagyok, volt egy fiú barátja/barátunk is, ő nehezebben tért napirendre, neki is ezer kérdése volt, és hetekig emésztette. Mindez nem az előítéletek, hanem a sok év ismeretség miatt.
2014. jún. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
a legjobb barátjáról tudja az ember, szóval nem kell semmit "bevallani"
2014. jún. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Csak kíváncsi voltam hogy van e olyan ember akinek emiatt változna meg a véleménye a barátjáról, és hálistennek nincs :)
2014. jún. 7. 08:05
 9/14 anonim ***** válasza:
Kérdező, meleg vagy? Előbújás előtt állsz?
2014. jún. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Igazából még nem nagyon tudom eldönteni a nemi orientációm. Az is lehet hogy biszex lesz belőlem :( De nem ezért tettem fel a kérdést, hanem csak úgy kíváncsiságból. 14/F
2014. jún. 8. 00:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!