Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Én azért kíváncsi leszek...

Én azért kíváncsi leszek mikor lesz a tv-ben, hogy félpucér férfival reklámozzák a karácsonyi akciót?

Figyelt kérdés
Annyira undorító, hogy manapság MINDENT nőkkel, és pucér nőkkel akarnak eladni! Láttátok a mostani intimissimi reklámot? Mennyire meghitt már az, hogy félpucér nő minden nap 15 milliószor előugrik a reklámban és az intimissimit reklámozza? Karácsony mögé bújva. Ez annyira, de annyira nem szép... Miért kell a nőket így lelacsonyítani??? És a karácsonyt, mint ünnepet bele vinni a szexualitást is? Annyira gusztustalan így..

#pucér nő karácsony #nők ledegradálása
2016. dec. 2. 19:34
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
66%

És a Coca Cola - nak mi köze a karácsonyhoz?

(Az a k.öcs.ög gyerek énekel(?) a reklám alatt, az a nyomi hangú.

2016. dec. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:

Amúgy, ha emlékeztek a dohányzást is az emberek szexualitását kihasználva csináltak kedvet hozzá. A nagyim idejében csak az örömlányok dohányoztak.


Egy ilyen reklám maradt meg bennem. Egy férfi bikára ül és nagyon férfi, mert a bika nem bírja ledobni. (Marboro reklám volt)


Akit bővebben érdekel a kérdező kérdése, mert igaza van. A nőket és a férfiakat lealacsonyítják ezzel.

Ezt a könyvet ajánlom, idén született.

Dr. Vigh. Dániel - Prokekció

Minden magyar embernek ajánlom borzasztó tanulságos.

2016. dec. 3. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:

Dr. Vigh Dániel - Projekció

2016 Budapest

Producer: EXP Systems LLC (Www.exp-systems.com)

Pages:47 page(s)

Size:1,13 MB

2016. dec. 3. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:

Miért csak magyaroknak? Magyarkodós könyv?


(Az én nagyim 35-ben született és fiatalon is dohányzott. Nem volt prosti, de emlékszem, mondta, hogy bal kézzel kell fogni a cigit, hogy ha kézcsókra nyújtod a jobb kezed, ne legyen cigiszagú.)

2016. dec. 3. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
Valaki elmondaná, hogyha egy nő fehérneműben táncol a tévében, attól miért leszek ÉN és az egész nemem lealacsonyítva? Ha ruhában ugrál, akkor felemelve lesz a nemem vagy mi?
2016. dec. 3. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 A kérdező kommentje:
Ha ennyire hülye vagy, akkor te inkább ne nevezdd nőnek magad!
2016. dec. 3. 17:01
 27/38 anonim ***** válasza:
Kérdező, vegyél már vissza magadból. Ő nem érzi így. Ennyi.
2016. dec. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 A kérdező kommentje:

Miért vennék vissza? Nekem is megvan a magam véleménye róla! Mégis mit képzelsz te?!

Vegyél vissza te, mi vagy te főfelügyelő?

Van véleményem, és lesz is, ha tetszik ez neked, ha nem!

2016. dec. 3. 18:07
 29/38 Someone Alone ***** válasza:
Reménytelen eset vagy, kérdező.
2016. dec. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:

Egy fehérnemű márkát fehérneműs nővel reklámoznak?! Úristen, hát ez tényleg felháborító! Mi lesz velünk így? Legközelebb a betét reklámokban meg betéteket fognak mutogatni! Ja nem... már most is mutatják.... Ó neee... Hát milyen világban élünk!? :(((


30/N

2016. dec. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!