Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Én azért kíváncsi leszek...

Én azért kíváncsi leszek mikor lesz a tv-ben, hogy félpucér férfival reklámozzák a karácsonyi akciót?

Figyelt kérdés
Annyira undorító, hogy manapság MINDENT nőkkel, és pucér nőkkel akarnak eladni! Láttátok a mostani intimissimi reklámot? Mennyire meghitt már az, hogy félpucér nő minden nap 15 milliószor előugrik a reklámban és az intimissimit reklámozza? Karácsony mögé bújva. Ez annyira, de annyira nem szép... Miért kell a nőket így lelacsonyítani??? És a karácsonyt, mint ünnepet bele vinni a szexualitást is? Annyira gusztustalan így..

#pucér nő karácsony #nők ledegradálása
2016. dec. 2. 19:34
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
Ez azért durva. Ha én nem érzem lealacsonyítónak a dolgot, akkor hülye vagyok és ne nevezzem nőnek magam... Őszintén szólva, én ezt és az ilyen viselkedést érzem lealacsonyítónak.
2016. dec. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 A kérdező kommentje:
Akkor állj ki a sarokra meztelenül, mert úgy sem érzed gáznak. Vagy árulj akármit pucérsággal nő létedre, az se gáz. Hülye.
2016. dec. 3. 19:52
 33/38 anonim ***** válasza:

Azon kívül, hogy minden második hozzászólásodban hülyézel, képes vagy másra? Pont ez a szint az, ami lealacsonyító az egész emberiségre nézve. Hogy vannak olyan emberek, akik képtelenek érvelni, képtelenek összefüggésben gondolkozni, az egó szétveti őket meg az, hogy mindent jobban tudnak... De csak pár hülyézésre futja.

EZ oviban rendben van. Felette szánalmas. Mérföldekkel szánalmasabb, minthogy egy nő levetkőzik.


A reklámban nem ÉN vagyok. Akkor miért ÉN érezzem lealacsonyítónak a dolgot? ÉN nem állok oda meztelenül. Tudom, hogy megerőltető a gondolkodás, de hidd el: Csodákra képes.

2016. dec. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 A kérdező kommentje:

Mert TE IS nő vagy, azért. De kár ezt magyaráznom egy olyannak, aki valójában nem is nő. Te vagy az, akit szerintem bárhogy is lehet alázni, nem veszi észre magát és nem érzi annak. Biztos sok mindent meg is tesznek a kanok amit csak akarnak.

Az meg, hogy lehülyéztelek az meg egy dolog. Attól még vannak, voltak érveim, a véleményen ez nem változtat, mert nem azt írtam egyedül, hogy: hülye.


Volt ott más is, de hiába írom le sokadszor, te már csak ilyen mások kapcája maradsz. A kapca pedig nem érti, hogy ő kapcarongy. Ez a sorsotok. Ettől nem vagy nő. Veled mindent meg lehet csinálni. Csinálják is, én azt mondom :-P

2016. dec. 3. 22:02
 35/38 A kérdező kommentje:
Gondolkodni neked kéne, hogy megértsd végre miről is van szó. De az már nem megy. Buta is vagy, nem is kicsit.
2016. dec. 3. 22:04
 36/38 anonim ***** válasza:

Én is nő vagyok. De nem az a nő, aki mutogatja magát. Egyik szavad üti a másikat... Egyszer arról írsz, hogy a reklámban vetkőző nő alacsonyítja le a nőket. Leírtam, hogy az nem én vagyok. Erre leírod, hogy egy kapca vagyok és velem bármit meglehet tenni? :D Miért lehetne?

Az a baj, hogy a kiírt kérdéseden kívül semmi mást nem tudsz írni. Azt fújod és mindenkire írsz valami degradálót, aki nem ért veled egyet. De ja... Ha én használom az eszem, összefüggésekről beszélek és nem egy random idegen nő alapján határozom meg magam, akkor nem vagyok nő. De, ha te egy random idegen nő alapján határozod meg magad, úgy beszélsz, mint a kocsmában, attól te nő vagy.

Gratulálok.

2016. dec. 4. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
Észre sem veszitek, ha valaki tárgyként kezel? Ó, de kedves vagy, köszönöm. Hogy kiverted rám.
2016. dec. 4. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:

Én azért kíváncsi leszek mikor lesz a tv-ben, hogy félpucér férfival reklámozzák a karácsonyi akciót?


Nem mert a nőnek nincs pénze, ha van az a férfitól van, mert intimissi piros színűben riszálta a valagát. A munka az büdös neki.

2016. dec. 4. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!