Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Te mit tennél ha akkora...

Te mit tennél ha akkora összeget nyernél lottón, ami elverni sok, de a terveidet megvalósítani kevés?

Figyelt kérdés
Csak én vagyok ilyen hülye hogy annak nem is tudnék szívből örülni? Szóval ha párszáz ezret nyernék azt elkölteném erre arra könnyedén. De ha mondjuk 7 milliót, azzal nem tudnék mit kezdeni, mert apróságokra elverni butaság lenne, lakást venni (ami az egyetlen álmom jelenleg) pedig kevés. Szóval ott kellene hagynom állva a bankszámlán évekig, amíg nem lesz elég pénzem kipótolni hogy lakásra elég legyen. Nincs olyan munkaviszonyom ami hitelképes lenne, szóval ez sem jöhetne szóba. Komolyan néha ezen gondolkozom, hogy inkább ne is nyerjek, minthogy csak egy ilyen összeget, mert ez olyan nesze semmi fogd meg jól lenne.
2016. dec. 3. 16:21
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

ilyen összeg nincs.


amúgy 7 millának is örülnék, mert akkor nem kéne 20 évet dolgozni egy lakásért, hanem elég lenne csak 10et.


Amúgy meg bármekkora összeg jól jönne.

2016. dec. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
7 millió pont elég lenne az pszichiátriai kezelésemre.
2016. dec. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Én szimplán örülnék hogy 4-5 évnyi megtakarítást adnak a kezembe egyben.
2016. dec. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Kifizetném a szüleim ház részletét, megvenék sok mindent ,elmennék nyaralni, a maradékot ha marad befektetném :D
2016. dec. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Ha nagyon nem tudsz vele mit kezdeni, költsd el luxusprostikra.
2016. dec. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Nekem határozott elképzelésem van, ami különböző fokozatokban megvalósítható.


Amúgy a 7 milla az egy használt Porsche ára. Nem sok.

2018. okt. 21. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!