Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Az én életem egy csődtömeg?

Az én életem egy csődtömeg?

Figyelt kérdés
Szerbiában élek, itt születtem és valószinüleg itt fogok meghalni. Magyar falubal lakom. Egy szép kis családban születtem, 2 testvérem van, 6 évesen anyám elhagyott minket. Aztán az élet ment tovább... anyámhoz jártam szünetekben. Pár év múlva apám megismerkedett egy nővel kinek volt egy ugyan annyi idős lánya amennyi én. Ezt a lányt megszerettem és hát egy pár hónapig voltam együtt, mert apám az anyjától elvált. Aztán 1 év múlva megismerkedtem egy lányjal aki a sógorom unokatestvérje volt. Játszottunk sokat együtt és hát hogy is mondjam, szóval beleszerettem aztán nem találkoztam vele azóta. Az iskolában mindig azt mondták régen hogy stréber vagyok, nem zavart. Csendes és magányos vagyok mai napig... Most az életemet lehet úgy nevezni hogy egy rakás sz*r. A napjaimat úgy töltöm hogy: felkelek, elmegyek a suliba, hazajövök, megetetem az állataimat, nekiállok számítógépezni, ha kész a kaja megyek enni, este csinálom a házit, befekszem az ágyba nézem a TV-t és néha telózok. Napi minimum 5 órát gépezek, kezdem már megunni, de a faluban nincs semmi szórakozási hely, esetleg nyáron focizni haverokkal, de télen valami rohadt uncsi. Magányos vagyok, kevés barátom van, mert faluban élek. A szerb nyelvet nem nagyon csípem.... Nem tudom mit kezdjek magammal, semmire se való vagyok és még tanulni sem tanulok, hetedikes vagyok és 3,93 volt a félévi átlagom, a tavalyihoz képest 0.9-el több. Szóval én így élem a minden napjaimat és szerintem is rohadt unalmas, szerintem nincs mit változtassak rajta. Tisztelet annak aki ezt elolvasta!

#a mindennapi életsm
2016. jan. 17. 04:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Hidd el még semmi sincs veszve.Suli.Tehàt még nem vagy 20éves se.Jövőre lehet a szerbeket is felveszik az unióba.

Ha nem lesz jobb àtlagod majd kijössz nyugatra dolgozni.

Ha lesz akkor is.Eleinte jó lesz.Lesz sok pénzed.De egy idő múlva ugyanezt fogod érezni.

2016. jan. 17. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szia. Nem szabad elkeseredned. Vannak mélypontok a kamaszkorban, de tovább kell lépni. Mint írod, hetedikes vagy. Még elötted is ott áll az élet. Szerintem, ha lehetséges, jelentkezz majd pesti suliba, aminek van kolesz részlege. Pest pörgős város (tudom, mert ott lakom) biztos vagyok benne, hogy ott sok uj baratot találnál.Te magad vagy a sorsod kovácsa, ha nem akarsz ott lakni, hát akkor majd nem fogsz ;) Vidék valóban nem egy izgalmas hely. A sulis átlagod szerintem nem olyan rossz. Minden ember hasznos a világban ugyhogy ne is gondolj ilyen baromságokra, hogy fölösleges vagy mert akkor ezt az egészet elhiteted magaddal. Tarts ki meg 1-2 evet :) Aztan ugyis szabadulsz. Sok szerencset!
2016. jan. 17. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szia. Nem szabad elkeseredned. Vannak mélypontok a kamaszkorban, de tovább kell lépni. Mint írod, hetedikes vagy. Még elötted is ott áll az élet. Szerintem, ha lehetséges, jelentkezz majd pesti suliba, aminek van kolesz részlege. Pest pörgős város (tudom, mert ott lakom) biztos vagyok benne, hogy ott sok uj baratot találnál.Te magad vagy a sorsod kovácsa, ha nem akarsz ott lakni, hát akkor majd nem fogsz ;) Vidék valóban nem egy izgalmas hely. A sulis átlagod szerintem nem olyan rossz. Minden ember hasznos a világban ugyhogy ne is gondolj ilyen baromságokra, hogy fölösleges vagy mert akkor ezt az egészet elhiteted magaddal. Tarts ki meg 1-2 evet :) Aztan ugyis szabadulsz. Sok szerencset! 15/L
2016. jan. 17. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!