Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Üldözési mániám van?

Üldözési mániám van?

Figyelt kérdés

Kioromban láttam több horrolfilmet is, odáig oké hogy pár hónapig, esetleg egy évig fél az ember, de én már kb hét éve minden nap rettegek a sötétben vagy ha egyedül vagyok.Mielőttt bemegyek valahova(akár wc,szobám stb.) mindenhol körülnézek: az ajtó mögött, óvatos benézek a szekrénybe, sőt még a plafont is megnézem nincs-e ott vmi.Ez nem normális, de nem tudom mit tegyek.Ja és nem gyilkosoktól félek, tehát ha pl. megyek az utcán nem attól félek hogy leszúr valaki...a szörnyektől,démonoktól rettegek, néha még a sírógörcs is rámjön.

Kérlek segítsetek!

13/F


2014. febr. 17. 18:11
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát ez ugye egy teljesen felesleges félelem. Mellesleg lassan ideje lenne kinőnöd. Talán menj el pszichológushoz.


Ha meg elég bátor vagy, nézz szembe a félelmeddel. Érezd, hogy jóval erősebb vagy, mint a démonok, szörnyek, és nem tudnak bántani ezért a közeledbe se mennek.

De inkább pszichológus..

2014. febr. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!