Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti elfogadnatok a tarsasagotok...

Ti elfogadnatok a tarsasagotokba egy ilyen lanyt 23evesen?

Figyelt kérdés

Kifejtem :)

En 16eves vagyok a battyaim 23.

Mindig az idosebbekkel jottem ki, idosebbek tetszettek,mondjuk nem 7..hanem 2-3evvel.

Kikoltoztem anyukammal Hollandiaba 4eve azota parszor ralalkoztam veluk de nem sok idore,skypolni szoktunk es olyankor tok jol elbeszelgetunk ertelmes temakrol es kozeletrol egyarant.

Most visszakomtozom Magyarorszagra.

Kb 12eves koromban jottem el mindig arra vagytam hogy az o tarsasagukba legyek. De akkor ugye teljesen mas szintek voltak en akkor leptem be a tini korba ok meg mar javaban benne isznak stb

Szerintetek lehetseges hogy mostmar egyutt bulizzunj vagy kocsmazzunj? ( most nem az ivas a lenyeg amugy sem szoktam sokat inni) ti 23evesen befogadnatok a tarsasagba ha nem lennek ertelmetlen hozzatok kepest? Koszonom


2015. dec. 28. 01:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Aha, mi is elvittük magunkkal néha egyik barátnőm öccsét. Vicces volt, hogy imponált neki, hogy "jaj, iszom a nagyokkal", de elvoltunk:)
2015. dec. 28. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 bandi6891 ***** válasza:
Vegyes tapasztalataid lennének.Nagyon sokféle ember van,van aki ezért a csupán 6-7 évért már csecsemőnek nevez és kerülne mint egy halálos betegséget.Aztán lesz aki elfogad és érdekli hogy 16 évesen milyen ember vagy,ha passzoltok belsőleg akkor már nem lesz kiemelve a korkülönbség és el lesztek szépen.
2015. dec. 28. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Koszi:) megy a zold kez

Meg erdekelnek meglatasok

2015. dec. 28. 05:33
 4/7 anonim ***** válasza:

Most itt túl sok opció nincs, csak az a kettő, amit ír a 2.

Esetleg szájhúzva, de megtűrnek, de ha tényleg jól megvagytok, 1-2 alkalom simán beleférhet időnként.

2015. dec. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Egyebkent maga a tarsasag kedves es kiskorom ora ismerem oket,momdig erdeklodnek hogy vagykk ha talalkozunk
2015. dec. 28. 13:02
 6/7 anonim ***** válasza:
Tényleg az a két opció van, amit a kettes írt. Én hozzátenni csak a saját példámat tudom: 18 vagyok, a legjobb barátnőim és a társaság, akikkel vagyok, mind 25-30 évesek. Szóval ilyen esetben a kor csak egy szám, nem azon múlik, befogadnak-e vagy sem
2015. dec. 30. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszonom:)
2015. dec. 30. 00:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!