Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért használ ki a legjobb...

Miért használ ki a legjobb barátnőm/osztályom?

Figyelt kérdés

Az osztályban nekem megvan mindenem és mindig mindent tőlem kérnek a többiek meg legjobb barátnőm is. Elegem van abból hogy erre jóvagyok mindig... De az a baj hogyha nem adok nekik akkor nagyképűnek és irigynek titulálnának.

Nem tudom mit tegyek lehet elrontottam már hogy mindig adok mindent nekik és mostmár mindig elvárják majd ugye?


2016. dec. 11. 17:20
 1/2 A kérdező kommentje:
17/l
2016. dec. 11. 17:21
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ne adj kölcsön többé semmit, mondd meg nekik, hogy hozzanak maguknak vagy csinálják meg maguknak. Nehogy már azért ülj pl. fél óráig a házik felett, hogy másnap ők el tudják kérni tőled és az egészet 5 perc alatt lemásolhassák, meg ne azért szakadjon már le minden nap a hátad, mert elcipeled minden egyes nap az összes tankönyvet meg feladatgyűjteményt meg szöveggyűjteményt meg mit tudom én micsodát az iskolába, hogy aztán ne tudd használni őket, mert az osztálytársaidnak kell kölcsönadogatni mindent..
2016. dec. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!