Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy működik a haj adományozás?

Hogy működik a haj adományozás?

Figyelt kérdés

Egy ideje már gondolkodom, hogy hosszú hajamat rövidre vágom, mivel kellene már egy jó kis frissítés (gyerekkorom óta hosszú, kb. sosem volt rövid).

Hallottam erről az adományozós dologról és mivel én úgy is meg akarok szabadulni tőle, talán más örülne neki. Szóval érdekel a dolog, de a neten hiába keresek, mindenütt mást írnak, hogy milyen a megfelelő haj, meg hogyan zajlik az adományozás. Tudna ebben itt valaki segíteni?

Egyébként természetesen szőkésbarna, majdnem derékig érő, vastagszálú, meglehetősen erős hajam van. Sosem festettem, vasaltam, igazából nem volt vele semmi különös csinálva az egyszerű hajmosáson és frissítő vágáson kívül.


A főbb kérdéseim, hogy

1. Mindegy hol vágatom le a hajam vagy erre van valami külön hely? Ha külön hely, akkor ott csak levágják és ennyi, vagy van lehetőség frizura vágásra is? (Azért örömmel venném ha nem kéne két helyre is mennem hogy értelmes rövid hajam legyen :D)

2. Hány centinek kéne lennie a levágott hossznak?

3. A leírás alapján megfelelő lenne az én hajam?


Köszi előre a válaszokat! :)


2016. dec. 11. 22:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát ha eladásra szánnád, arra biztos, hogy megfelelő lenne. Egy ilyen haj értéke szerintem üti a százezret.

De mivel adományról van szó, nem tudom, milyen szervezet intézi a dolgot. De az biztos, hogy minden adomány megfelelő, kb. legyen az bármilyen hasznos dolog.

2016. dec. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Úristen, ilyen drágán mennek a hajak? Most meglepődtem.

Bár elsősorban még így is inkább adomány lenne a cél, ha megoldható. :D

2016. dec. 11. 22:28
 3/3 anonim válasza:
100%
Én úgy tudom, hogy jelenleg nincs lehetőség ilyesmire, mert az utóbbi időben annyi adományt kaptak, hogy nem győzik feldolgozni. Egyébként a Gyermekrák Alapítványnál lehet leadni, a lényeg, hogy copfban legyen levágva, és erősen össze legyen gumizva. Amikor én adtam, 20 cm-s copfot is elfogadtak, úgy látom, hogy most már 40 cm a minimum, és természetesen bárhol levágathatod.
2016. dec. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!