Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Tényleg rossz életem lesz, ha...

Tényleg rossz életem lesz, ha ki nem állhatom illetve rosszul is leszek az alkoholtól?

Figyelt kérdés
17/F Sokan azt mondják koronbeliek hohy ha nem iszom,elcseszett életem lesz. Ez igaz?
2013. dec. 24. 13:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
ez a legnagyobb ökörség, amit életemben hallottam..., dehogy lesz elcseszett az életed, kihagysz jónéhány megalázó pillanatot mások előtt, hányást, másnapot, fejfájást és még egy rakás kellemetlen dolgot, a férjemnek is van olyan barátja, aki abszolút nem iszik alkoholt és teljesen normális életet él, szóval, ha nem akarsz inni, ne igyál, ha mégis akkor meg mértékkel, Boldog Karácsonyt! 30/N (8 hónapos a fiam, remélem ő sem fog inni)
2013. dec. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Ennyi idősen azért ne dőlj már be minden marhaságnak. :)

Nem cseszel el semmit, ha nem iszol. Nem bírod, ennyi.

2013. dec. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:

a nagytudású barátaid biztos tudják...

kérdezz meg egy alkoholisták, akinek tönkre tette az életét, és nem tud leszokni, az egészsége is ráment

2013. dec. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
52%
Akkor csesznéd el az életed ha innál! Főleg, ha lesz családod, akkor az övékét is elcsesznéd ha innál!
2013. dec. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Jó,nem úgy gondolom hogy alkoholista lennék,hanem hogy kihagyok-e valamit ha néha néha nem iszok meg 1-2 pohár bort.
2013. dec. 24. 15:03
 6/16 anonim ***** válasza:
Előző vagyok és 39 éves, és nem iszom egy kortyot sem, és mégis élek! Szabad akaratomból döntöttem így!
2013. dec. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
53%
Én 14 éves lány vagyok és utálom az alkoholt és azt amilyenné teszi az embereket. Egyáltatán még a sört sem kóstolom meg és semmi mást,mert az ízüket sem szeretem. Szilveszterkor egy korty pezsgőt sem iszom és nagyon jól érzem magam, annak elenére ,hogy a legtöbb korombeli is már volt részeg... De remélem ,hogy soha meg sem fogom szeretni és én felnézek azokra az emberekre akik nem isznak, mert nem prédálják erre a pénz, nem veszítik el a fejüket és megélhetnek minden pillanatot és emlékezni is fognak rá. Remélem ,hogy segíthettem.
2013. dec. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
32%
Minden tiszteletem és megbecsülésem a Tiéd, Kedves előző Válaszoló 14 éves lány! :) Boldog karácsonyt! :) Az előtted válaszoló voltam.
2013. dec. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Ez nagyon nagy butaság... Édesapám soha nem ivott, nagyon ritkán, talán 1x volt spicces egy lagzin, és túlélte. :D Nem vitte el a vagyonukat a függősége, nem vert minket, nem erőszakos...
2013. dec. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
46%

Köszönöm szépen! (a 14 éves lány vagyok :D )

Boldog Karácsonyt!

2013. dec. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!