Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért ilyenek a mai fiatalok?...

Miért ilyenek a mai fiatalok? Romolott generáció? Mit tegyünk?

Figyelt kérdés

Mit tesztek az asztalra???

Hazudni profin tudtok….tízesével buktok az iskolában…boldogtalanok vagytok…csak a menő tárgyakat és a divatos ruhákat követelitek a szüleitektől…otthon eljátsszátok a mintagyereket és közben hátba-támadjátok az ősöket ha nem kaptok meg valamit??


Szinte minden tíz év felettinek mobiltelefon kell meg pléjsztésön??? Az Édesanyátokat nem tisztelitek mert próbál nevelni benneteket???

Az iskolába divatbemutatót rendeztek?? Hajsütő vassal jártok suliba?? Buszra nem szálltok mert az ciki???


[link]



2016. dec. 15. 16:38
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
92%
Attól hogy neked nem szimpatikusak, még lehetnek rendesek.
2016. dec. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
95%

A történelem során mindig romlottnak tartották a következő generációt.

Rohadtul unalmas már, volt ez a kérdés vagy kétszáz alkalommal. Mellesleg nem, nem romlott a generációnk, nem ilyenek a mai fiatalok és ne tegyél te semmit. Inkább gondolkozz magadon.

2016. dec. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
94%
Te írtad a cikket, vagy idemásolgattad? :D
2016. dec. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
94%

jaj, nyald ki a dark s*ggem.


már az ókori görögök is ezt nyomatták, pedig akkor még "Pléjsztéjsön" se volt.


nem bukdácsolok, boldog vagyok, nem követelek én semmit, nem támadom hátba anyámékat, megelégszem egy átlagos telefonnal, nincs is hajvasalóm, buszra szállok mindennap, és rohadtul nem rendezek divatbemutatót, csak jól akarok kinézni,mert úgy érzem magam jól.


és két idegen nyelven jól beszélek, még kettőt meg még tanulgatok, most is angolul kell beszédet írnom, meg történelemversenyre készülök. írtam több könyvet is, az más kérdés, hogy nem publikáltam. ezen felül írok verseket is, novellák, és művelem magam.


és tizenéves vagyok. váó.


csók.

2016. dec. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim válasza:
32%
Ahelyett h ilyen femcafe fasszsagot olvasol, elolvashstnal 1 2 nevelési könyvet,és akkor talán a te gyereked nem lesz ilyen ROMOLOT ahogy te mondod. Én pl rendesen meg lettem nevelve szóval nem lett belőlem hülye pic$a. És igen ,buktam mert magántanuló vagyok ,és nem volt tanarom +depressziós voltam és még néha most is az vagyok. Esetleg az lenne a legjobb ha a felnőttek leszallnsnak rólunk és békénhagynak a picssaba. Ja és igen szivtam füvet ,mert jó és élvezem, na persze nem gyakran csak honaponta egyszer kétszer. Te meg egy hülye proli piccsa vagy aki fasszsagot olvas az interneten és el is hiszi. Szo.pjal lovat
2016. dec. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim válasza:
72%
Sztem Bing helyett használj Chromeot vazze akkor talán nemm ilyen zs kategóriás cikkeket talsz majd...$zopjad csiklopocsom
2016. dec. 15. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
Majd 10 év múlva kiderül hogy kinek van igaza.
2016. dec. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
92%
kedves kérdező uncsi és eléggé szánalmas vagy:D Az h te a múltban élsz nem jelenti azt h bármiben igazad van. Lehet régen nem volt divat a mobil divatbemutató hajsütő v tudom és én még mi ma az ez ellen semmit nem tehetsz szal ink keresd meg az elgurult bogyóid..
2016. dec. 17. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
92%

fm3cafe.hu...

No comment...

Gondolom ezt a cikket egy 40 éves, dagadt, szűz, férfigyűlölő, ezotéria rajongó írta. Legszívesebben jól képentörölném.

16/F

2016. dec. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
92%
A cikk írója elmebeteg.
2016. dec. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!