Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék valakit megtalál...

Soltan88 kérdése:

Hogyan tudnék valakit megtalálni akiről az alábbi infókat tudom?

Figyelt kérdés
Megtalálhatok vkit ha csak a korát tudom azt hogy melyik megyében lakik és hogy kb 60 kmre tőlem és van egy fotóm róla, jah és tudom a keresztnevét?? ötletek? facebookon próbáltam keresgélni de semmi

2016. dec. 20. 16:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Töltsd fel a képet a netre, vagy húzd be a böngésződbe egy üres lapra, jobb egér gomb a képen és kép keresése google segítségével.
2016. dec. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Psycho ***** válasza:

#1-é jó trükk! Ugyanezt úgy is meg tudod, hogy gugli, fent kiválasztod a képek fület, és oda simán behúzod. Kérdéses viszont a hatékonyság, rémlik, hogy be lehet állítani a facen, hogy ha rákeresnek a képeidre, akkor kidobjon-e találatnak. Ha ez az illetőnek off, vagy pl. az a konkrét képe nincs fent, sajnos ez sem lesz jó :(



A face keresés még jó irány lehet. Ha van közös ismerős, akkor ott könnyen megtalálhatod. Ha nincs, akkor érdemes lehet olyan embert keresni, aki ismerHETI a keresett emberkét. Pl. tudod hogy X városban lakik, és teszemazt 16 éves, akkor keresel valakit, akire ez illik + láthatóak az ismerősei, és ott rászűrsz a keresztnévre. Szerintem így gyorsabb. Lehet, hogy nem 5 perc, de kvázi egyszerre használsz fel minden infót, ami rendelkezésedre áll, így a körülményekhez képest talán ez a leghatékonyabb.

2016. dec. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szólj Lilunak.
2016. dec. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!