Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi van ha emo vagyok? Akik...

Mi van ha emo vagyok? Akik emok azokat piszkálják? Mit tegyek hogy ne piszkáljanak?

Figyelt kérdés
Emos vagyok de az iskolában nem hagynak békén ami eléggé rosszul esik.

2016. dec. 20. 19:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

"Akik emok azokat piszkálják?" erre egy picivel lejjebb te magad is megadtad a választ.

Az emoság kiment a divatból, gyerekesnek találják őket sokan már, miért nem váltasz te is?

Nem fogják abbahagyni, ha nem változol, te vagy gondolom a "nem szól úgysem vissza, emos, piszkáld csak" az osztályban.

/nem, nem vagyok emo/

2016. dec. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
23%
Azt hittem, hogy az ElMentek Otthonról stílus már rég a pöcegödörben végezte...
2016. dec. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Probáltam megváltozni de mindig csak a baj lett belőle és amúgy is mi van ha nem tudok megváltozni?
2016. dec. 20. 19:23
 4/11 anonim ***** válasza:
Mit foglal magába az, hogy mindig csak a baj lett belőle?
2016. dec. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha piszkálnak mit csinálj hmm.. Régen én is emo stílus egy képviselője voltam és volt egy 50 kg-os páva gyerek ki folyton szekált (nyilván csak szavakban), de én ilyenkor mit tettem vissza szóltan és utána már nem volt nagy a pofikája. De ha neked nem ilyen problémád van akkor az az egyetlen választásod, hogy megválsz az emo-s kinézettől és kigyúród magad és elpics@zod őket :D
2016. dec. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Próbáld figyelmen kívül hagyni!
2016. dec. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

Először is: nincs olyan hogy emos, csak olyan van, hogy emo. Másodszor pedig én szívesen megismernék egy emo-t, más azt se nézi jó szemmel, hogy még vannak. Vagy az a fontosabb, hogy ők mit mondanak vagy az, hogy te kinek gondolod magad.

16/nem emo lány

2016. dec. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Szia. Én is emo vagyok és velem is ez volt. Hogy én mit csináltam ellene? Semmit. Nem érdekelt h ők mit gondolnak. Én nem válltoztam meg azért mert nekik nem tetszik. Te se válltozz meg mert nem tetszel így nekik. Egyébként melyik fajtájú emo vagy? Írok priviben ;)
2016. dec. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

üsd le mindet. Én ezt tettem. És voilá, nyugtom van :D


18/L

2017. jan. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ne legyél emós, ilyen egyszerű... Legyél black metalos azt gyújtsd föl mindet a f**zba... xd
2017. jan. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!